FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 zilani,  25-12-2009 17:13 8  42

...jauka diena...:)

...un tomēr es to dabūju gatavu :)...es biju mežā...Wot tā!!:) kāds klusums un skaitums...tāds miers silda un tas spēks, ko jūti no kokiem, kas nāk, ir kas vienreizējs...uguni nekūrām - viss bija līdzi termosos...:) un meža iemītniekiem aizvedām gardumus - burkānus, graudus un siena nastiņu...:) vai kāds to atradīs ir savādāk, bet mēs nebraucām tukšām rokām...:)...tagad uz miegu velk...:))
...nakts pardomas...kārtējās :) Pusnopietni....:)
citi ieraksti zilani d-grāmatā
Komentāri
hannaaste: ak labais ruukji! pie mumsiem tek uz nebeedu. araa pat kakjis savu saimnieku nedzen!
#1
2009-12-25 17:15
zilani: Nē mums nelīst, bet ceļš gan bija slidens, bet :) mēs tomēr aizbraucām..:)
#2
2009-12-25 17:16
bye_bye: redzu, biji pati:)))))
#3
2009-12-25 20:33
zilani: :) Pielauzu tak lai aizved...bija jauki :)
#4
2009-12-25 21:16
bye_bye: forši. es aizbraucu ciemos, cēlām sniegavīru:)
#5
2009-12-25 21:17
zilani: :)) Mēs ar uzcēlām sniegavīrus...pat veselus trīs, lai vienam nav garlaicīgi :)
#6
2009-12-25 21:20
bye_bye: labi lipa, tikai vakarā slapjš.
#7
2009-12-25 21:21
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅