FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 pidulis,  26-05-2009 20:55 25  47

Turpinājums par pandu pupiņām

Jāsaka, ka mūsu vakardienas pupiņu akcija nav palikusi bez sekām. Ir jādomā par maikstīm. Šodien veicu tādu it kā provizorisku novērtēšanu, kuras rezultāti pat mani pašu nedaudz pārsteidza ar savu vērienīgumu. Izrādījās, ka mums ir iestādītas astoņas 15 m garas vagas. Veicot vienkāršas matemātiskas darbības, varam izrēķināt, ka tas sastāda 120 tekošos metrus. Ja rēķinām, ka uz metru tika iestādītas 8 – 10 pupiņas, tad pat pēc visskopākajiem aprēķiniem mums būs nepieciešamas vismaz kādas 800 maikstis, kuras  varbūt varētu sakrāmēt Aivara Kamazā. Turpat netālu no Aivara mājas ir kāds ceļmalas grāvis, kuru pirms gadiem trim kapitāli iztīrīja administratīvo pārkāpēju brigāde, bet tur tagad ir saaugušas tik pamatīgas atvases, ka labāku izejvielu maikstīm ir pat grūti iedomāties. Kā zināms, maiksts garumam ir jābūt ap pusotra metra virs zemes, bet ja pierēķina klāt apakšzemes daļu, tad iznāk nu taisni pēc Latvijas standartvīrieša auguma. Maikšķu sagādi nolēmām veikt masveidīgi un visnotaļ mehanizēti. Aivaram ir tāds krūmu zāģis, ar kuru apgriež dzīvžogus. Ja, teiksim, viens no mums paņem klēpī kūli ar svaigi sacirstām maikstīm un to akurāti nostāda sev priekšā, tad otrs ar to zāģi varētu tās maikstis nozāģēt vajadzīgā garumā, par orientieri ņemot turētāja galvu. Līdz šai vietai būtisku domstarpību nebija, bet tās radāt tad, kad tika sadalīti pienākumi. Par cik es esmu par pusgadu vecāks, tad Aivars laipni uzņēmās darba grūtāko daļu, tas it zāģēšanu, man atstājot visai necilo turētāja lomu, pie tam piebilstot, ka pie manas plikās galvas būs iespējams precīzāk noteikt zāģēšanas augstumu. Es savukārt  atzīmēju, ka Aivars ir 2 cm mazāks par mani un tāpēc būs vieglāk nozāģēt, bet viņš savukārt uzstāja, ka pie manas galvas to zāģi var drošāk laist klāt, jo netraucējot mati. Tā, protams, bija demagoģija, bet ko es varēju darīt?! Vienīgā mana prasība, ko Aivars atzina par pamatotu, bija tāda, ka līdz maikšu apgriešanas operācijai alu es dzeršu uz Aivara rēķina, bet pēc apgriešanas – kā iznāks... Šo mūsu draudzīgo polemiku pārtrauca Ilze. Viņa uzņēmās maikšu turētājas lomu savā mazā auguma dēļ un arī tāpēc, ka jau no skolas gadiem esot labi iemācīta veikli pietupties. Pie tā tad arī palikām.
Saulpurenes vēl zied Akcijas "PP"turpinājums
citi ieraksti pidulis d-grāmatā
Komentāri
lapsaacijs_albiins: uz 120 tekoshajiem metriem, vajag 120 tekoshus kaarshu metrus un atbalsta mietinjus,ik peec 3m. un tad, aptuveni 2 rulljus pakulu auklas. :)
#1
2009-05-26 21:04
pidulis: Paldies par aprēķiniem! Mums gan laikam būs mazliet cita tehnoloģija.:))
#5
2009-05-26 21:19
ZARNU_MAISSdzēsts 2009-05-26 21:43
lapsaacijs_albiins: zarnu maishuk, marsh attiiriities!!! :P
#3
2009-05-26 21:12
Just_: Gribēt redzēt to pupu lauku ziedos.
#4
2009-05-26 21:18
pidulis: Objektīvi ņemot, necik liels jau tas lauks nav, un arī pupiņu ziedi nav nemaz tik krāšņi, bet tas jau drīzāk ir tikai tāds vīriešu plezīrs.
#7
2009-05-26 21:29
ZARNU_MAISSdzēsts 2009-05-26 22:42
Pārējos 18 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅