FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 zilani,  16-05-2009 11:57 8  26

man patīk cilvēki, kas tur doto vārdu...un ja nevar izpildīt to, ko solījuši tā arī pasaka...vai pazvana un teic - zini tā nesanāks...es arī cilvēks, visu saprotu, bet sev smadzenes pūderēt neļaušu...pagājuši tie laiki, ka ļāvu kāpt sev uz galvas....nevienmēr sanāk kā gribās - dzīve maita ievieš savas korekcijas...nu tā lai būtu - tik nevajag uzskatīt mani par muļķi un nelgu...nu moš esmu vēl naiva un redzu cilvēkos tik to labo un skaisto, bet ja es sadusmojos...tad varu iesist i ar vārdiem, i ar to kas pa rokai būs...tad man nevajag aiztikt...kādu laiku.......

...es neērti jūtos, kad man... pārdomas par dzīvi......
citi ieraksti zilani d-grāmatā
Komentāri
fiffaa: Priecaajos, ka no taa visa esmu aaraa, ka man tika dota iespeeja. Varbuut arii Tu speesi, kas zina:)))

/pagaidaam mierinot uzliek roku uz pleca un pasniedz smarzjiigu cerinja zaru/:)
#1
2009-05-16 12:01
zilani: trakākais, ka tam pa vidu ir bērni....par ceriņiem paldies(iebāžu degunu ziediņos un dziļi dziļi ievelku smaržu) :)
#2
2009-05-16 12:06
magone_2004: Ja kāds tevi netur par patiesības un godīguma vērtu, tad ar to attiekmi jārēķinās ir vispirms Tev pašai un jāizlemj, vai un cik lielā mērā to pieļausi....
#3
2009-05-16 12:11
zilani: to, ka rēkināties varu tik ar sevi, jau sen zinu un no tā izeju, bet šitā kā vakar...dusmas vēl šodien nav pargājušas...
#4
2009-05-16 12:17
magone_2004: Dusmas ir normāl a attieksme. UN tās vajag paust. Galvenais, lai tās sasniedz adresātu un iemeslu, nevis izbirst izplatījuma vējos ;)
#5
2009-05-16 12:20
zilani: adresātu sasniedza un pat norādīja virzienu, kur viņam doties...:)
#6
2009-05-16 12:25
sauliite123:  Dusmoties gan nevajag...dusmas bojā skaistumu!:) Bet ar smaidu aiziet!
#7
2009-05-16 12:31
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅