![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
fiffaa: Priecaajos, ka no taa visa esmu aaraa, ka man tika dota iespeeja. Varbuut arii Tu speesi, kas zina:)))
/pagaidaam mierinot uzliek roku uz pleca un pasniedz smarzjiigu cerinja zaru/:) #1 2009-05-16 12:01 zilani: trakākais, ka tam pa vidu ir bērni....par ceriņiem paldies(iebāžu degunu ziediņos un dziļi dziļi ievelku smaržu) :)
#2 2009-05-16 12:06 magone_2004: Ja kāds tevi netur par patiesības un godīguma vērtu, tad ar to attiekmi jārēķinās ir vispirms Tev pašai un jāizlemj, vai un cik lielā mērā to pieļausi....
#3 2009-05-16 12:11 zilani: to, ka rēkināties varu tik ar sevi, jau sen zinu un no tā izeju, bet šitā kā vakar...dusmas vēl šodien nav pargājušas...
#4 2009-05-16 12:17 magone_2004: Dusmas ir normāl a attieksme. UN tās vajag paust. Galvenais, lai tās sasniedz adresātu un iemeslu, nevis izbirst izplatījuma vējos ;)
#5 2009-05-16 12:20 sauliite123: Dusmoties gan nevajag...dusmas bojā skaistumu!:) Bet ar smaidu aiziet!
#7 2009-05-16 12:31
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||