FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 pidulis,  17-04-2009 22:18 16  21
            ...

            Beidzot tas ir noticis! Mana šāgada pirmā diena pie malkas! Dienas ir ripojušas viena pēc otras un tik jaukas kā Lieldienu olas, bet malkas jautājums tāpat palicis nekustināts. Šodien tomēr sasparojāmies. Uldis sataisīja mašīnu, salikām iekšā zāģi un visu citu un devāmies uz mežu. Šogad es esmu kļuvis bagātāks. Vēl ziemā nopirku motorzāģi, lai ar savu fuksīti nesmīdinātu pasauli, un tad nu griezām vaļā. Es zāģu lietās esmu galīgs lempis, un vismaz tehniskā puse man ir un paliks mīkla. Bet ja runājam par pašu zāģēšanu, tad man ir problēmas ar to, ka es esmu kreilis, bet motorzāģus kreiļiem it kā ražojot tikai Zviedrijā. Vārdu sakot, jāiztiek kā ir. Nu tā jau nav, ka es nekad nebūtu turējis rokās motorzāģi – savā laikā esmu zāģējis pat ar visīstāko „Družbu”, bet tādu īstu iemaņu tā arī nav līdz šai dienai. Taisnība, arī Aivars mani ir mēģinājis izkalpināt un licis zāģēt gribi vai negribi. Kad daru, kaut kas jau it kā iznāk, bet īstas pārliecības nav. Tāpēc es sevi sagatavoju darbam īpašā veidā: Kad Aivars kaut ko zāģē, es ļoti uzmanīgi skatos, kā viņš to dara un pēc tam bezmiega naktīs iztēlojos, kā viņš to darīja un kā es darīšu. Jāatzīst, ka šodien manas naktsskolas deva rezultātus: zāģējām ar Uldi pārmaiņus un man problēmu nebija. Rīt turpināsim, līdz tiks sagatavota autokrava. Un tad  -- 

Mežā pašlaik ir pasakaini: sauss, nav karsti, nav ne odu, ne knišļu, visur zied vizbuļi, un putnu balsis ir nepārspējamas. Brīnišķīga diena!!!

      &nbs... Kā jau zināms, Aivars Ilzei nopirka...
citi ieraksti pidulis d-grāmatā
Komentāri
puuuka: Veiksmi darbiņā...ja jau sākums ir ,tad jau amats rokā....:))
Kā jūtas mazais kokerīts,vai esat labi sadraudzējušies.....?
#1
2009-04-17 22:25
pidulis: Kokerīts, jeb drīzāk - kokerīte ir burvīga! Pie pirmās izdevības uztaisīšu bildi. Ķepas jau tagad platākas kā mātei - būs īsta peldētāja.Un mīļa!!! Nu vispār forši!
#6
2009-04-17 22:49
leone: Ai,kā sagribējās to- pasakaini: sauss, nav karsti, nav ne odu, ne knišļu, visur zied vizbuļi, un putnu balsis ir nepārspējamas. :))
#2
2009-04-17 22:27
pidulis: Jā, tieši tā!:))
#4
2009-04-17 22:38
vanadziene: Pidulīt, naktīs jāguļ vai meitas jāmīlē nevis par malkas zāģēšanu jāsapņo...:))
#3
2009-04-17 22:36
pidulis: Ko ta lai es daru, ja nav to meitu! Viena bija, bet arī tā vairs negrib mīlēt. Vaino mani visādos grēkos, bet ja jau grēkus spēj saskatīt, tad jau arī tai mīlestībai tāpat kā rietošai saulītei tikai zelta maliņa vien palikusi.:(
#5
2009-04-17 22:44
puuuka: Baigi forši,tie maziņie jau visi baigi mīļie:)....un kā čības,vai visas vēl nav sagrauztas?
#7
2009-04-17 23:21
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅