FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 SoulOil,  18-09-2007 14:46 3  37
Beidzot ir noskaidrota viena no lielākjām un intriģējošakajām mīklām ...

Beidzot ir noskaidrota viena no lielākjām un intriģējošakajām mīklām jaunāko laiku Latvijas vēsturē ! ;) Ļoti daudziem mūsu godīgajiem un patriotiskajiem līdzpilsoņiem bija aizdomas ka pēdējā gadā popularizētais CŪKMENA tēls nav neviens cits ka mūsu `Garants`, mūsu tēvišķais un labsirdīgais premjerministrs - Aigars Kalvītis, kas pēc grūtas darba dienas ministra kabinetā pa vakariem vēl uzvilcis šo jauko ietērpu vaiga sviedros pūlās un cīnās par tīrāku un sakoptāku Latviju !

Taču šodien APOLLO portālā publicētā fotogrāfija apgāž šo mītu (kuram nu par laimi, kuiram nu par nožēlu ...) Neticu ka APOLLO būtu pblicēta fotomontāža, lai gan nešaubos ne mirkli - būs vēl joprojām premjeram uzticīgo fanātiķu pulciņš, kas turpinās ticēt - Kalvītis = Cūkmens !

 

Nacionālais Aviācijas un Kosmonautikas... Tā ir UZVARA !!! ;) Mēs esam uzvarejuši...
citi ieraksti SoulOil d-grāmatā
Komentāri
zaigojosha: ...līdzīgi..kā d`vīņu brāļi...:)))
#1
2007-09-18 15:28
homodauns: .......viens globāli,otrs lokāli mēslo..........
#2
2007-09-18 17:04
le_chot: Ziņās arī rādīja,kā Cūkmens ierodas pie ministriem. Un kalvītis tas noteikti nebija,jo viņš tur sēdēja.Bet līdzība liela :D
#3
2007-09-20 15:18
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅