FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 evana,  01-05-2007 16:23  17
Visu pēc kārtas? Būs grūti, bet var mēģināt...:))Sākās jau viss ar ...
Visu pēc kārtas? Būs grūti, bet var mēģināt...:))

Sākās jau viss ar to, ka 6dien devos ciemā pie sen neredzētas draudzenes. Bijām ieplānojušas mazliet patusēt un izpļāpāties... Un 6dienas naktī kāreiz Tērvetes parkā notika raganu sabats jeb Valpurģu nakts saiets, - tad nu izdomājām, ka labs iemesls izklaidei. :))) Vakara tumsiņā pablandījāmies pa Raganu silu un, ticiet vai ne, nespējām atrast ceļu mājup!!! Vērojot savas ēnas spožajā mēnessgaismā, vazājāmies pa kādu pļavu krustu šķērsu, bet taku uz šoseju tā arī neatradām... Beidzot, kad uzkāpām Tērvetes pilskalnā, tad kādu apjausmu guvām, kādu virzienu ieņemt atpakaļceļā. Kad laimīgi atradām īsto taku, sākās piedzīvojumiem/pārdzīvojumiem pilns kāpiens pa pussalauztām trepītēm, kas gan turpceļā (proti, uz Raganu silu) vēl bija kārtībā, - nu jau trūka dažu dēļu. Ko neteiksi, baisi jau bija. Un vēl tas spožais mēness!!!
Lieki teikt, ka šajā naktī Tērvetes mežos netrūka arī raganiņu un velniņu, kas sagādāja ne vienu vien pārsteigumu, ka sākām domāt - vajadzēja arī mums kādu slotu paķert līdz!
Kad jau bijām atpakaļ mājās, nopriecājāmies, ka tālredzīgi bijām jau iepriekš sagādājušas nelielus alkohola krājumus, - noderēja, un kā vēl! Vismaz miegs bija labs pēc piedzīvotā Valpurģu naktī..:)))

Turpinājums sekos.....
Piedzīvojumi turpinās... Kamēr mūza... Pēdējās dienas kaut kā paskrēja...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅