![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Damodara: Manam vīram divi kolēģi nomira,50g. divās dienās nosmaka,59g. nedēļas laikā, un viens patreiz ļoti smagā stāvoklī 42gadi.
Kolēģi nolēma atbalstīt netīro politiku un ´´labprātīgi´´ iegūlās zemē? Kad neskar, tad vienalga. #2 2021-01-21 21:27 jozolsen: Paradoks?!! Tie kuri pārslimojuši, gatavi potēties pirmie. Nu negrib otreiz riskēt, arī it kā bez "pazīmēm".
#3 2021-01-21 22:28 Kencis: Galvenais ir ar svešiem nezīsties un nelaizīties , un pakaļā nevālēties , tad tā zaraza nav bīstama ! 😄😆
#4 2021-01-22 00:45 Kencis: Skatos , te pat zemāk , kovid - idiots , pļekainītis atkal iepļūtījis savu murgojumu , un atrodas debīlie kas tam valdības sūdam, propagandistam tic un applaudē ! 😂😂😂
#5 2021-01-22 00:53 hiacintee: Zini, nav nekāds prieks gulēt ar 39 nedēļu, tas labākajā gadījumā, un saprast ka zāļu tā pa īstam nav, jāizlīdzas pretgripas līdzekļiem, un domāt, būs jābrauc uz slimnīcu vai nē. Personīgs stāsts, ja no tā paliek vieglāk.
#6 2021-01-22 13:41
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kas ir ureastaze,urins krajas niere? (2)
Veicot ultrasonoskopiju atklajas sada diaganoze un piedevam vel otra niere neliels akmentins,tagad tiks Ct nierem un to ...
Baltās mūmijas ziede (6)
Apstaigāju vairākas tīkla aptiekas, taču bez rezultātiem, nav. Vai kāds var ieteikt vai zina, kur to var nopirkt?
Sports ipašo dienu laikā (6)
Vai kada ludzu varetu paskaidrot, vai ir kads medicinisks pamatojums, kadel sievietes ipasho dienu laikā nevarētu ...
Ko darīt ja uz dibena metas pumpas? (34)
Man visu laiku ir bijušas problēmas ka nekur citur bet uz dibena un cisku iekšpusē metas pumpas!:( Kāpēc tieši tur ... | ||||||||