Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

SoulOil,  01-08-2010 21:13 5  88
Mūsu BRONZĪGIE jaunēkļi ... ;)

Diena no diena atšķiras un spēle no spēle atšķiras, it īpaši jau tīneidžeru vecumā ... ;)
Ja vakar Serbija parādija fantastiski labu spēli un daļēji pašu muļķīgas kļūdas, daļēji strīdīgs pēdējais tiesneša nosvilptais sods galotnē liedza tiem paņemt priekša `briesmīgos`mājinieksu leišus, bet mūsējie piedzīvoja pazemojoši bezcerīgu sagrāvi no krieviem, tad šodien viss bija precīzi atkal otrādi apgiezt sun serbi neko īpašu neparādīja, bet mēs pēc lielā puslaika pārtraukuma saķēram kurāžu tādu RIKTĪGĀKO un īsteno letiņu stilā salādējam veselu ložmetēja aptveri ar truļņikiem serbu grozā un bez maz jau 8 minūtes pirms spēles beigām tās liktenis jau bija izšķirts un serbi bija morāli sagrauti un vairs ir nedomāja pretīm spirināties ... ;)
Novēlu džekiem nepazust un neapmulst pieaugušo basīša pasaulēun ļoti ceru un turu īkšūs ka pēc gadiem 5-6 ie liela daļa no viņiem spēlēs vadošās lomas ne tikai Latvijas pieaugušo izlasē, bet arī vadošajos Eiropas basketbola klubos ! ;)
Biju palaidis šo to garām ... Talants - ir tas, kas nu mums katram ir...
citi ieraksti SoulOil d-grāmatā
Komentāri
Jamamoto31: Tas esi Tu ... vai Man rēgojas ...??? ...DDD
#1
2010-08-01 21:28
SoulOil: Nekas nereegojaas - es pats tas esmu te pat maajaas ! ;)
UN veel kas pats labaakis - leishi jau no pasha saakuma smuki njem priekshaa krievus - unpar 90% speeles liktenis ju ir izlemts pirmajaa cetrtdaljaa ! ;)))
#2
2010-08-01 21:32
Jamamoto31: Tad jau Krieviem šon ... romantiskais vakars ... ar Leišiem ... !!! ...DDD
#3
2010-08-01 21:41
Jamamoto31: ZB ... SOUL ... ieliek tēmu ... a paC pa FOTO albumiem blandās ... !!! ...DDD
#4
2010-08-01 22:34
SoulOil: Nu vispaar jau es basiiti skatos ! :P ;)))
#5
2010-08-01 22:36
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur spelet basīti? (0)
Kur Rīgā brīvlaikā var uzspēlēt basīti? Vai ir kāda kompānija.?
Kur trenēties kikboksā? (6)
Kur varētu patrenēties kikboksā?
Kur pārstīgot tenisa raketi? (5)
iesakat kur Rigas var parstigot tenisa raketi?
Iesakiet kur var skatīties nba spēles (11)
Vēlējos no rīta paskatīties kā tad tas Porziņģis spēlē, bet google neatradu nevienu stream, kurš būtu pieejams bez ...
Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - ... (19)
Šovakar Rīgas Dinamo aizvada sezonas pēdējo spēli un kā baumo arī vispār pēdējo spēli kluba pastāvēšanas vēsturē, jo ...