FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Otrdiena 02-06-2026 15:59 13  75
...nosprāga!!

...nosprāga!!

  1. ......kā jau vnm - es gribu...viņa negrib...Un tu vari izstiepties kaut uz ceļiem - kurvītis! Nu vari iedomāties zitueišenu?...Tev "stāv" uz zāles pļaušanu, bet el. pļāvējmašiņa Stiga M(auka), never kājas plati...Paspaidu, it kā grib...bet kolīdz villā, nu zālītē nedaudz, tā šī pļukt...stājas mierā... Būs tā "parikte" nodrāzta pa 10 gadiem, ka vairs neuzbudinās no manis...
...nosprāga!!
...kāpēc "bremzē" satiksmi? ...slēpes...
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~611)
Komentāri
straume22: Vaita nu sāksim TE katrs brutāli lielīties VISAS publikas priekšā ar vecām intīmi nodrāztām grabažām, kuras grabēt pārstājušas, Dies do, kā deviņus gadus atpakaļ. Fui.
P.S.
Starp citu Ķīnas lielražotāji piedāvā gribošus gumijas izstrādājumus. Tāpatās izdod tāspaš skaņas „pļukt”, nekas nenodrāžas un nenosprāgst.
#1
2026-06-02 16:46
lazdarr: ...redzi, Straumīt- es nu nekādi nečolējos pa ķīnīzeru piedāvājumiem intīmpreču jomā, bet jāsecina, ka rudmate ir skatījusies piedàvājumu klāstu...😃. Te ohujā oho nav Tev cerību- visi tādi grabuļi vien, grabuļi vien pretī...😂.
Bet Tev saprašana no motoriem vien tik cik ķīniešu vibratoram režīmi...🤓
#2
2026-06-02 18:19
straume22: #2
Katram Latvijas vīrietim ir savs "vibratora" režīms. Man bija un IR labākā izvēle:) Nesatraucies, turpini kairināties ar "Stigu".
Ceru Tu šad tad TOMĒR vari šo metālu iedarbināt un apmierināties:)
Katram savs:)
#3
2026-06-02 18:46
S_65: Ja tas ir tas aparāts, kas bildē, tad to vēl var uzbudināt. Desmit gadu veci vēl ir labojami, jaunie gan vairs nē.
Tik vien kā no vecuma atsperes regulatoram atslābušas, var būt kādai gals notrūcis vai arī mehānisms padilis.
Varbūt vienkārši tā STIGA M ir padzirdējusi, cik viņa jauna tagad maksā, un nosprieda, ka tik lēti kā pirms 10 gadiem vairs neatdosies :D
#4
2026-06-02 19:03
lazdarr: ....😃...bet elektriskā taču...Būs vaļa- ar testeri padarbošos...Pirms pēdējā gaitā...⚰️
#7
2026-06-02 23:20
Flints: Mans ieteikums: "Nokrāsot un izmest!" Kāpēc izmest? Ko gan citu var iesākt ar vecu un turklāt vēl pārkrāsotu krāmu...
#5
2026-06-02 20:05
straume22: #5 Super!
Pārkrāsot "krāmu" ieteicams ar sen pirktu krāsu. Vēlams jau labu laiku kā atvērtu bundžu. Nokrāsotais "krāms" pēc skata būs TIK briesmīgs, ka nu tiešām ar vieglu sirdi metams izgāztuvē:)))
#6
2026-06-02 20:47
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Krāsas noņemšana no veclaicīgas koka kumodes (3)
Vai kāds zin kā no veclaicīgas koka kumodes, lakotas, kura tagad ir apkrāsota ar grīdas krāsu, var mājas apstākļos ...
Marmora pulēšana mājas apstākļos (5)
Kāds nezin, vai marmoru var uzpulēt mājas apstākļos?
Vai atļauts audzēt bērzus d/s savā dārzā? (22)
Man veidojas konflikts ar kaimiņu,kaimiņš sadomājis audzēt savā otrā zemes gabalā 600 kv.m.bērzu birzi.kas paši ...
Bosch pļaujmašīnas asmenis (8)
...uzbraucu akmenim,kur var nopirkt jaunu aasmeni, velams tuvak Marupei.
Kā iecementēt akmeni? (15)
Ir palikuši vecas akmens mūra sienas bez jumta. Mitruma ietekmē ik pa laikam kādi sīkumi nodrūp, bet nu ir nokritis ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅