FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 19-05-2026 07:33 13  18

The Data on Marriage

is terrifying steven crowder show

"The complete destruction of traditional marriage and the nuclear family is the revolutionary or utopian goal of feminism." Kate Millet, Sexual Politics(1970).

kas ir larijs uk, 16
Komentāri
Egi: Bet tas taču ir Loģisks iznākums.
Ja nav vairs svarīgi"līdz nāve mūs šķirs", tad nav ar īpaša motivācija precēties.
Izmaiņas absolūti visās dzīves jomās-izmaina arī tradicionālos ieradumus ( ieražas ).
#1
2026-05-19 12:59
fargo: man nebija ienācis prātā, ka ticībā balstītais covenant starp vīrieti un sievieti ir kaut kas pavisam cits, kā tas, kas man tiek prezentēts kā šī zvēresta...(mēģinu izdomāt apzīmējumu) falsifikācija(?).
#2
2026-05-19 13:07
Egi: Sievietei Pagātnē tradicionāli bij vajadzīga Aizsardzība ( kuru nodrošināja vīrs ).
Mūsdienās,ja sieviete spēj sevi patstāvīgi nodrošināt--->tas vairs nav būtisks Faktors.
#3
2026-05-19 13:16
fargo: tā saka. virspusējā līmenī es to pat varu akceptēt. bet personiskā pieredze man rāda ļoti citu ainu. sievietei visu laiku vajadzīgs vīrietis. un tas ir līdz personiskam līmenīm akcentēti uz daļu manas pagātnes. viņa ir šķirta, viņai vajag tikt galā ar durvīm(ielikt, palabot), atvest/uzlikt gāzes plīti. atvest/izvēlēties labu sētu. utt/utjp. vīra lomu aizvieto svešinieks/valsts/kads/kaut kas. tieši monetāri, tas ko tu saki - jā, iespējams. un arī tur, tikai iespējams. bet tur ir liela daļa taisnības. ar lielu atrunu - kamēr viss ir kārtībā, šis mehānisms strādā, bet pirmā krīze un nestrādā.
es par to daudz esmu domājis pēdejos gados. es neredzu, kā viss šābrīža ekonomiskais modelis rietumos var strādāt. mans spriedums - tas nevar! mēs esam industriālas tautas, kaut vai dēļ work ethics, kas šeit ir kulturāli. bet es negribu tur iet dziļāk vienā atbildē. ideja, cerams, ir pieķerama ko gribu pateikt.
#4
2026-05-19 13:24
fargo: mums te latgalē tikko atkal bija oranžā trauksme, gaisa drošības brīdinājums. neiziet no mājām utt. tu anglijā gan jau nezini. kādu stundu atpakaļ. atkal laikam vējš ukr vai rus dronus iepūtis kaut kur krāslavā vai ludzā. nu bet laiciņā dzīvojam...:) un tas vēl nemaz nav sliktākais laiks un vietā, kad/kur dzīvot.
#5
2026-05-19 13:32
Egi: Izmaiņas var būt tik vienā apstāklī: Kad svarīgi ir būt Vajadzīgam/-gai.
Tas ir tāds psiholoģiskais Auto-vājums... ( tā sakot Robinsona Kruzo un Piektdieņa sindroms )
#6
2026-05-19 13:35
Arvardu: Rasu karš UK. Briti jau tiek nogalināti un pazemoti katru dienu.
#7
2026-05-19 14:23
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai tu jau parakstījies? (54)
Šī ir laba iespēja parādīt "jaukajai" valdībai reāli parādīt ko mēs par viņu domājam nevis tikai lamāt no stūra. ...
Kukuļi (30)
Kāda vēl varētu būtu cilvēkam motivācija kļūt par deputātu vai vadošā valsts vai pašvaldības amatā, izņemot vēlmi ...
Vai bīstamo atkritumu glabātuvē vēl ir vieta... (8)
Agrāk teica,ka Latvijas ražotāju bīstamos atkritumus uzglabāt esot kur vai simts gadiem.Tagad dzirdu runājam,ka viss ...
5. kolonna (41)
Agrāk man parāva smieklu, kad sveštautiešus Latvijā sauca par 5. kolonnu, bet tagad pēc notikumiem Ukrainā, nākas domas ...
Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!? (31)
Kādu valsts amatu varētu Tam piedāvāt...?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅