FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Egi dienasgrāmata
 Pirmdiena 18-05-2026 14:54 9  31
Ieskatam uz pēcBREXIT fona....

Ieskatam uz pēcBREXIT fona....

Tikai viena sadaļa no "ieguvumiem"....

Ieskatam uz pēcBREXIT fona....
Cik % varētu tādu būt OHO rindās.... Vērojot aktivitātes politikā...
citi ieraksti Egi d-grāmatā (~24)
Komentāri
DanaL: Apmēram to pašu man teica mani paziņas, kas joprojām dzīvo Anglijā, uzreiz pēc brexita pilns ar indusiem. Ja viņi tur nebūtu izveidojuši savu biznesu, ļoti nopietni pārdomātu atgriešanās iespējas.
Un tas pats Parīzē, tās kļūstot arvien melnīgsnējāka un lakataināka.
Kad pirmi reizi ieraudzīju, ka pretī nāk pilnībā (pat acis nebiha redzamas) melnā lakatā (burka/parandža?) ietinusies sieviete, radās teju vai sirreāla sajūta, ka nācēja iet atmuguriski. Tagad tā esot Parīzes ikdiena, šo jaunienācēju uz ielām ir krietni vairāk nekā tiešām ir vairāk nekā eiropeiskā izskata cilvēku.
Mūsu pilsētā no Īrijas atgriezušās vairākas ģimenes. Viss, ko viņi pasaka - beidzot atkal esot starp baltiem cilvēkiem.
#1
2026-05-18 17:25
Egi: Jā,DanaL.
Paradoksālākais,ka "vietējie" atkal sāk kāpt uz tiem pašiem "grābekļiem". Te un Tagad ,un no jauna.
UKIP toreiz "ieborēja",ka izstājoties atgriezīsies darba tautai Leiputrija. ( būs Piena upes pie Ķīseļu krastiem ).
Tie paši politiķi tagad stāsta:ievēliet Mūs atkal ,un Mēs visu sakārtosim...
Bet tikai pateicoties viņiem,toreiz,ir šodienas situācija.
Vidusmēra vēlētājs ir Aita ,ar īsu atmiņu. ( gan UK ,gan Francijā,Vācijā,Latvijā ).
#7
2026-05-19 00:51
DanaL: Atvaino 😀
#2
2026-05-18 17:25
988: Ta ir. Brexit ideja nebija jauna. Dala britu vnm bijusi skeptiski. Bet bija vajadzigs tik izcils muldona, ka Boriss, lai to "paceltu" nacionala limeni un lautu pasam iesesties premjera kresla, kas ari bija galvenais dzinulis
#3
2026-05-18 20:29
fargo: es tev atbildēju savā tēmā, paskaties lūdzu. argumentēsi kā iepriekš mierīgi, bez uzbraucieniem, tā ir bauda pastrīdēties par lietu. man liekas svarīgu lietu.
#4
2026-05-18 20:30
Egi: Es cenšos nestrīdēties par Lietām,kurās esmu pieņēmis savu pozīciju. ( tā parasti man balstās uz daudzu faktoru apkopojuma un iepriekšējas analizēšanas ). ;)
#6
2026-05-19 00:42
jozolsen: Pēc pirmā psaules kara sagruva ČETRAS impērijas..Patiesā vēsture..
#5
2026-05-18 21:05
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Patriotisms?Kāpēc nelietojam? (21)
Masu mēdījos šo vārdu nelieto un nav cieņā?Cik katrs mēs mīlam un aizstāvam savu Dzimteni-Latviju?Beznosacījuma ...
Sliktie komentāri (23)
Kāda nolūka vadīti, cilvēki raksta nesmukus komentārus veltītus citam cilvēkam? Par šito vietu viss ir skaidrs. Visi ...
Karstā ziņa - Nila vietā Baiba.... (16)
Grūti iedomāties viņu kā Saskaņas lokomatīvi pašvaldības vēlēšanās, bet īstermiņā uzmanības novēršanai, varbūt, ka var ...
Ko jūs domājiet par jauno likumu? (40)
Kas paredz atlaist no darba skolotājus, kas neslavē valsti un citādi domājošos, kuru viedoklis nesakrīt ar oficiālo?
Kur dzīvos bēgļi? (27)
Vakar paklausījos, ko spriež par bēgļiem un viņu izmitināšanu nākotnē... tā arī nesapratu, vai katram bēglim Latvijā ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅