![]() | |||
|
|
Iepazīsties
250 lietotāji on-line
81 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
tracer: ir jajki nodziivot liidz 90.bet ir viens bet.liels bet
pirmkaart ja pensija laba.tad var dziivot.bet ja jaaknapinaas visu laiku.tad pie velna taadu ekskstenci otrkaart ja radu daudz un labas attieciibas.ja apciemo tevi..biezhaak ir taa ka taadaa cieniijamA vecumaa visj draugi.arii radi jau apmirushi..un taa dziive paiet vientuliibaa.ar depresijas pieskanju. #2 2025-05-10 19:53 DanaL: Mana augšminētā tante Antonija, vissmaidīgākais un sirsnīgākais cilvēks, kāds vien redzēts. Vienu laiku viņai kā kolhozniecei pensijas vispār nebija, vēlāk kaut kādu štruntu piešķīra. Savu bērnu nebija, tikai brāļa bērni - mans tēvs un viņa brālis. Nekad, NEKAD nesūrojās un neko nelūdza, bērnības pašai tikpat kā nebija, visu mūžu sūri grūti strādājusi, palīdzēja izskolot no Sibīrijas bez vecākiem atbraukušos brāļa bērnus. Pašai bija dārziņš un kaza. Dzīvoja un priecājās par dzīvi, par citiem cilvēkiem. Fantastisks cilvēks.
Tev viss mērāms tikai naudā, naudā, naudā, citu kategoriju nav. Pašam nekļūst šķērmi? #4 2025-05-10 20:26 Sanija_: Manai draudzenei mamma 85.gados ar riteni brauc uz veikalu pēc pārtikas. Meita mātei piedāvāja aizvest uz kultūras namu vienaudžu pasākumu, viņa atteikusi - ko es ar veciem cilvēkiem darīšu. Pašreiz viņa apgūst mākslīgā intelekta iespējas. Mājā viss darbojas no saules baterijām un viņa prot ar pulti ieslēgt apkuri un visas pārējās opcijas. Ja savā domāšanā un dzīvesveidā esi jauns, tad vecumā nedraud ne garlaicība, ne vientulība.
#3 2025-05-10 20:20 DanaL: Forši, gan jau smags rūdījums bērnībā.
Mans novērojums: tiem, kam bijusi smaga bērnība - pusbads, apšaubāmas izdzīvošanas spējas, ja to visu pārvar, kļūst ārkārtīgi stipri un izturīgi visu atlikušo mūžu. #5 2025-05-10 20:29 True: Es par dažām omām dzirdēju, kas savos 80 piedalās amatieru tejātera pulciņos, ceļo un pat ar opjiem tiekas.
#6 2025-05-10 20:41 tracer: redzi sanij.
atsleegas vaards.viss darbojas maajaa no saules baterijaam..apkure uz pults..situeta kundziite..un tad jau prieks dziivot..bet taads dziives liimenis nav visiem pensionaariem..taadu situdetu ir maz.vajag par pidmeeru mineet kAdu kundziti ar 300 eiro pensiju..un pajautaat vinai vai apguust maaksliigo.. dana..nu bet kaa bez naudas? ja pensionaaram jaapaartiek no kartupeljiem un rengeem..nu neticu ka laimee staros cilveeks.. un nomaacoshais ir tas kas nabaga vecais cilveeks lieliski apzinaas ka nekas neuzlabosies.pilnigi nekas.pat ceriibas nav.ne uz ko mums arii tv baazh aciis visu laiku tos vecus cilveekus.kuriem paveicies..parasti filmee kad sabraukushi radi.visi pid sveetku galda.sjata albumus..smuki izskataas bet reaalaa dziive ir daudz skarbAka.daudz skarbaaka..un biezhi veci cilveeki ciesh fiziskas saapes.jo kermenis nolietojies mums raada tik pozitiivo. esmu savaa laikaa dziivojis laukos..esmu redzeejis reaalos vecos cilveekus..vinj sadziivi.ikdienu. 90 gados tirgoju renges vienu briidi..vadaaju pa mAjaam.tirgoju..un lieliski atceros to nolemtiibu vinju aciiss nedomaaju ka tagad kas mainiijies.. prozektoru gaismaa smuki viss..bet prizektors uzgaismo tik vienu no desmit #7 2025-05-10 20:47
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Valsts apdraudējuma gadījumā, cik % trauktos uz lidostu? (46)
Kā Jūs domājat? Valsts apdraudējuma gadījumā, cik cilvēku paliktu aizstāvēt savu valsti un cik dotos prom ar pirmo ...
Maximas boikots. Aprobežotība vai degradācija ? (77)
Varbūt ne viens, ne otrs bet kaaut kas vēl ļaunāks ? Varbūt tā ir vienaldzība pret līdzās esošajiem ?
Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti? (81)
Man pašam šī diena ir tāda kā visas citas dienas un īpašu pacēlumu un svētku sajūtu neizjūtu.Jo nav jau mums te Latvijā ...
🫦Račko vs Kovaļova🥷 (53)
Lasu, ka tagad Karīnu Račko aizstāj Lelde Kovaļova ar saviem romāniem. Ir kāds lasījis? Kādas grāmatas Jūs lasat, ja ...
Brīvība vai ilūzija? Vai mēs vispār kaut ko izlemjam paši? (35)
Sēžu un domāju cilvēki cīnās, balso, protestē, strīdas, bet beigās pasaule tik un tā rit pēc plāna, ko viņiem ... | ||||||||