FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Ceturtdiena 26-03-2020 08:16 14  54

Uzsaukums ar garu ievadu :)

Smaids lūpās parādās līdzko manas acis, vēl pavisam samiegojušās, konstatē, ka ārā atkal būs saule. Pēc tās esmu noilgojusies tik ļoti, ka vakar garajā pastaigā pusi stundas nosēdēju mežmalas piesaulītē uz apsūnojuša celma un vienkārši nespēju izkustēties no vietas, tik silti un labi bija. Kuce tikmēr ar purnu tramdīja ķirzakas, kas sildījās saulītē uz veco paparžu sausajām, zemē sagulušajām lapām. Tālāk ēnā neliela, vēl daļēji rīta ledus pārklāta ūdens lāma spoguļoja zilas debesis. Apkārt miers un pavasaris. Pa stirnu taku lēnām izstaigāju meža līkločus līdz lielajai stigai, kur purvainajās sūnās vēl var pamieloties ar pērnajām dzērvenēm. Mājās atnākusi, atveru Facebook un pārskrienu laikajoslas ziņām, ar prieku palaižu tālāk kādas draudzenes attālinātās mācīšanās dienasgrāmatas kārtējo ierakstu, optimistisku un smaidīt liekošu, atšķirībā no vairuma pārējo. Negribas vairs lasīt neko drūmu, sliktu un nomācošu. Jo kuram tā grūtuma dzīvē nav? Visiem ir. Katram savs smagums, katram savas problēmas, katram sava sāpe. Atšķirība tikai tajā, kā tiec ar to galā. Vai netiec. Vari raudāt un vari smieties. Labs šis karantīnas laiks tomēr – lasu ziņās, ka Venēcijas kanālos ūdens kļuvis dzidrs, lielajās pilsētās ievērojami samazinājies gaisa piesārņojums, skatos, ka daudzi vecāki beidzot pamanījuši, ka viņiem ir bērni. Un daudzi bērni atskārtuši, ka viņiem kaut kur ir arī vecāki. Daudzi beidzot pacēluši acis no datora un dodas ārā pie dabas, runā, ka jūras mala dienās esot cilvēku pilna. Sociālajos tīklos daudzi atrāda dienā ieraudzīto, pārcilā bērnības bildes un izdomā dažādas aktivitātes virtuālajā vidē. Daudzi izmanto šo laiku, lai iemācītos kaut ko jaunu. Man arī Youtube grāmatzīmēs ieliktas pāris svaigas lekcijas. Pirms pāris dienām pieķēros datora tīrīšanai, pārskatīju fotogrāfijas, sakārtoju dokumentu failus, izmetu daudz liekā un nevajadzīgā. Vēl mazliet, un būs kārtība, kurā pat spēšu orientēties. Vārdu sakot, šobrīd tāds klusais sevis un savas pasaules sakārtošanas laiks, daudz pārdomājama un izsverama.

Aicinu nepiesārņot DG ar negatīvismu, nievām un moralizēšanu, bet padalīties ar skaisto, priecīgo, jautro, interesanto un labo!

Progress un pieprasījums. Tualetes... Ar labunakti
Komentāri
Epifanija: Tikai tā uz priekšu!
#1
2020-03-26 08:59
riebekle: Nu ja!
#5
2020-03-26 09:56
RRAGANA: 🌞
👍
#2
2020-03-26 09:31
riebekle: Koa??? /slinkums taisīt vaļā telefonisko viedierīci, lai redzētu, kas slēpjas aiz šobrīd datorā redamā tukšā klucīša/ :D
#6
2020-03-26 09:57
lapukoks: Tev izdodas uzburt ļoti dzīvu, pat spilgtu bildi kustībā. Lasu Tavu garadarbu un tā vien liekas - rakstījis profesionāls literāts. Nesaprotu - kāpēc esi izvēlējusies šādu niku. Vinš taču Tev galīgi neatbilst. Vismaz patreiz noteikti.
#3
2020-03-26 09:38
riebekle: Katrā nikā ir daļa patiesības. :D
#7
2020-03-26 09:58
RRAGANA: 😂
Lapukok! A Tev Tavs niks atbilst? Esi koks? Un ar lapiņām? Nevis egle...😆
#4
2020-03-26 09:48
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.