FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 lieda,  04-09-2019 20:54 9  125

Dziļā sieviete

Kāpēc vīrieši neprot saprasties ar "dziļu sievieti"?

Dziļās sievietes ir pārsteidzoši cilvēki. Viņas mīl dziļi un kaislīgi, ar ko atšķiras no citiem cilvēkiem. Dziļām sievietēm ir augsts prāts, tīra sirds un labsirdīga dvēsele. Viņām grūti atrast savu cilvēku. Bieži vien viņas apsūdz, ka viņas ir "pārāk"... Tas ir saistoši arī tāpēc, ka parasti vīrieši tiecas tieši pie šādām sievietēm. Bet nedaudzi spēj izturēt viņu spēku.

1. Dziļā sieviete nav muļķe - viņa saprot patieso cilvēka dabu, viņa nolūkus, spējīga atpazīt meli. Ar tādu ir grūti.

2. Dziļā sieviete ir godīga, pat cietsirdīgi godīga. Tieši godīgumu viņa vēlas par visu vairāk pasaulē no sava vīrieša un to pieprasa, lai tas būtu abpusējs. Dažiem vīriešiem tas ir pārāk sarežģīti.

3. Viņa vēlas dziļas attiecības. Dziļā sieviete pret visu savā dzīvē attiecas nopietni, arī pret attiecībām. Viņa nevēlas tērēt laiku tukšām attiecībām, kas neved pie kaisles, ne pie kaut kā nozīmīga.

4. Slāpst konsekvences. Viņa nevar izturēt nesaskaņotību un haotisku rīcību (neprognozējamu uzvedību). Viņa vēlas dziļu un spēcīgu saikni ar vīrieti, bet to ne visi spēj dot.

5. Zina, ko grib. Vai kuru vēlas. Viņa vēlas cilvēku, kurš dalītos viņas principos un uzskatos par pasauli.

6. Nebaidās tuvības. Tieši pretēji viņa tiecas uz tuvību, neskatoties uz to, ka tas var viņu sāpināt. Vissvarīgākis attiecībās ir intīmā tuvība.

7. Viņa ir saspringta. Dziļā sieviete visu dara pilnā apjomā, ar kaislību. Šī vēlēšanās - saņemt no visa maksimālo, neļauj viņai atslābt.

8. Viņa negaidīs tevi. Dziļā sieviete negaidīs, kamēr tu kaut ko izlemsi par jūsu attiecībām. Viņa vienkārši dosies tālāk.

Vērtības
citi ieraksti lieda d-grāmatā
Komentāri
Ivanka: Dziļo sievieti viegli atpazīt pēc augsti novietotās dzemdes iegurnī.
#1
2019-09-04 21:16
mairita1971: Es domāju,ka dziļa sieviete mulķīgi nesmiesies par dumjiem jokiem,un prasīs cieņu pret sevi.Parasti vīrieši izvēlās vieglāko ceļu,jo sievietei ar mazām prasībām var tēlot alfa tēviņu.
#2
2019-09-04 22:17
nazis: Egoismam un augstprātībai tagad ir cits nosaukums?
Sieviete var būt "dziļa", sieviete var būt parasta (neuzdrošināšos nosaukt sievieti par "seklu"), visām sievietēm ir jābūt laimīgām, un kamēr viņas nav apzinājušās savus trūkumus, sauc tos citos vārdos, melo sev, tikmēr laimīgas nekļūs.
#3
2019-09-05 08:44
008: Piekrītu Nazim. Ar "dziļumu" uzskaitītajā ir maz sakara. :)
#4
2019-09-05 10:03
seeklas_donors: Maigi izsakoties, smieklīgi...
#5
2019-09-05 13:21
Paula6: No kurienes ir radies tāds termins "dziļa" sieviete? Izlasot, man liekas ka tā ir "smaga" sieviete un tādām, manuprāt, dzīvot ir grūti.
#6
2019-09-05 23:50
amelija: "dziļa sieviete"?! Te jau izlasās sieviete "visu varu pati" :) Pretruna pretrunā- kā var būt augstsirdīga, sirsnīga un nez kāda tur vēl un ir problēmas ar komunikāciju? Ņē..kaut kas te pateisi neiek kopā.
#7
2019-09-06 00:21
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.