FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Otrdiena 14-05-2019 16:42 5  24

Laukos tur iraid dzive jauka... tur aiz katras priedes ma......!!!!

Njauzminējāt tautieši pasažieri, tālās, divainās aizspogulijas pilsoņi, njauzminējāt ;-))))

Pareiza tautiskās mīcītās mīklas atbilde, iz senajām mājas grāmatām iraid...............

Laukos iraid dzīve jauka, tur aiz katras priedes........................MA.........., domāts..... MAza, cmuka priežu beciņa. Ta vot iraid tautieši-pasažieri ;-))) kā vēsta sena viedo Tadžiku paruna... Raupjš nava tas kas rupji izrunākas, raupjš iraid tas kas rupji sacīto saprot.

Ja tā pa pusNopietnam (1), šķiet seit šajā "iepazīšanās ` mega portālā HOHO, komentāros lasiju šādu manuprāt ļoti viedu ij precīzu atziņu

"Dzivot pilsētā ka laukos, ir krietni dārgāk kā dzīvot īstos laukos"

"Bet īstos laukos, dzīvot kā pilsētā ir daudz, daudz dārgāk kā dzīvot pilsētā" (2)

Mani uz šādu viedu atziņu uzvedināja šodienas izlasītais ātrRaksts, kā jau vis mūsdienās, "pa fikso".........

https://www.delfi.lv/tavamaja/pret-straumi/50999367_eksperti-pilsetnieku-tendence-parcelties-uz-lauk
iem-ir-mits

jebšu...........

Medijos ik pa laikam parādās iedvesmojoši stāsti par cilvēkiem, kuri pilsētas dzīvi iemainījuši pret saimniekošanu Latvijas laukos. Dēvēt šo parādību par tendenci gan nevar, jo rīdzinieki pārceļas tikai uz Pierīgu. Uz dziļākiem laukiem – tie ir tikai atsevišķi gadījumi, kas ir drīzāk izņēmumi, nevis norma, atzīst ekonomģeogrāfs Jānis Turlajs.

Turlajs migrācijas saldo Latvijas laukos raksturo kā izteikti negatīvu – jo tālāk no Rīgas, jo vairāk cilvēku sliecas par labu dzīvei pilsētā. Arī statistika neuzrāda tendenci, ka pārcelšanās uz laukiem kļūtu biežāka. Kopš 2000. gada pilsētās dzīvo 68% iedzīvotāju, taču laukos – 32%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotā informācija.

Manis piemetinātie apciparojienu izskaidrojieni.

1-Pat tie kas mani nosacīti pazīst ilgu ilgāku laiku šķiet lāgā nevar saprast ( ij man domāt nemaz necenšas saprast, jo `tolka nava` līdzdomāt manām senTibetiski Tautiskajam domām), kad es tā ko runāju dikti nopietni, ijkad tā dikti nenopietni.

Pie tam man patīk ari redzot kā klausītājs iraid "uzķeries`uz mana nepatiesā stāsta, pozitīvā mēlīguma sadaļu, piemelot tā teikt `līdz galam" ;-))))) stāstot pasakas ar pilnīgi nopietnui sejas, ij verbālo izteiksmi.

Ta bieži pie ezera esot, kas ir mana ikrīta ikdiena, no bērna kājas ( cope, meditācija, paVingošana, zāles gārsveidīgās uzĒšana, paSkriešana, paLasīšana, paSlēpošana ij t.t ij cauru gadu, ij vasaru ij ziemu ) atrodot lēticīgas dzirdīgas auses, naktē, pilnmēnesī, stāstu rādot uz udenī labi saredzamo `mēnes taciņu".. ka pa turieni ar mani runāties no ezera dzīlēm nāk daiļās ezera nāras, smuki sievišķi, tikai .. ar asti, ij biski slapjas ;-))))

Vairums tam patiesi notic, laikam tapēc ka tomēr ārā iraid nakte, zaļa zāle, īsta daba nakte, tumsa, pilnmēnes, ij mēnes gaismas radītā, izgaismotā labi saredzamā "mēnes taciņa`ezera ūdens spogulī. Ij jautā patiesā pieauguša cilvēka naivuma, lai es pastāstu ij sīkāk, kā tās nāras nāk no ezera ar mani runāties

Bet.. tas tā...................;-)))) kā man ir teikuši...`es varot paēdušu vilku no meža izmuldēt ārā", bet.....tas tā, pēc noskaņojuma...., ij tā pasakošana nav mana skarbā sadzīviskā ikdiena.

2- Kā man īsti iraid savā Šraienbushā, pilsētā kā laukos, vai laukos kā pilsētā, grūši spriest pašam par savu ikdienu ko izdzīvoju no laaika cik sevis atceros, miers, klusums, nedzird civilizāciju, putniņi čivina, kaimiņu labi koptie ciltsrakstu ordeņotie kaķi ienāk ar mani apsveicināties, uz uguns vārās ūdens tējai vakarīgajai, ja ir luste, ij apetīts, tiek "pa fikso "uzceptas kādas tur lielveikala EcoCocaColiski ķīmiskās desiņas, . koroče.. nekā sevišķa tur es nesaredzu, ikdiena.

Laiku varu noteikt pēc tā kā netālu garām aizbrauc motorgārdzot vairāk kā retais autobuss aiztālumā aiz dimdina trambajs, naktē dzirdams kravas vilciens virzienā uz Cēsīm , Valmieru. Bet...............galvenais, precīzi no rīta pl 06 skan smuka škiet trompetes meldija, kas Krusta kazarmās modina dusošos kareivjus.

Tā ka tautieši - pasažieri................laukos iraid dzīve jauka, tur aiz katras priedes.............MA..............;-)))))))))

P.S. Liepiņ Edžus vārdiem sakot.....................Vajaga tikai rakti...............

15.05.1934. Kad tēvu zemei grūti laiki,... Kas tu esi latvāņu HAIKUotāj vulgaris...
citi ieraksti InJanis d-grāmatā (~217)
Komentāri
Piparkuka: Ļoti jauki! Sevišķi par tām nārām mēnessgaismā. Uzburas aina ar to, kā sēžat ezera malā un Tu stāsti... Vai tās trompetes skaņas 6 no rīta. Viss taustāms, redzams, saklausāms. Un izgaršojams! (desiņas, tēja))
Burvīgs stāsts!
#1
2019-05-14 17:18
derevnja10: Laukos ir jāstrādā, nav laika pa fitnesa zālēm skraidīt..... 😂🤣😂
#2
2019-05-14 19:41
InJanis: Stradat, pelnit, un dzivot sev, tas iraid..................loti, loti dazadas, un butiba nesavietojamas lietas.

Sportot var daba..............ej, skrej, peldi, rave, roc zemi, koroce.. kusties.

Darbs esot padarijis merkakji par cilveku,
Darbs padaris cilveku par zirgu.
#3
2019-05-14 19:47
derevnja10: Es personīgi nomainīju uz laukiem. Jāstrādā daudz, labi ka darbā var atpūsties. Nenožēloju ne kripatas. Katram savs.
#4
2019-05-14 20:36
Jurijs55: un skapjus tur nav - aiz priežiem skapji nepaslepsi - kurās paslepties tiem, kuriem "uz purna rakstīts ka iraid ......." :(((((
#5
2019-05-15 10:35
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.