FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Ceturtdiena 13-10-2016 22:58 10  57

kultūras bagātināšana


pārsteigumi šaja ziņā ir grūti. atkal zviedrija. šoreiz tā ir visbija. te pat, netālu. pieci "bēgļi"(tie ir tādi bārdaini 20+ gadīgi frukti, parasti ādas kurtkās un kuri par gandrīz visiem 100% atsakās strādāt jebkādu piedavāto darbu, tā vietā pavadot dienas klaiņojot un "izklaidējoties"). nu, lūk. šie te "bēgļi" šoreiz izvaroja jaunu sievieti. ratiņkrēslā. bet tas vairs nevienu nepārsteidz. rutīna. zviedrijā.
ievērības cienīgs ir kas cits. viņi tika atlaisti pēc dažām dienām. nē, arī tas nepārzteidz. tā notiek ar šokējoši lielāko daļu vainīgo. ievērības cienīgs ir pamatojums, kāpēc apsūdzība izvarošanā tika atcetla. uzmanību "upuris esot nepietiekami pretojies". tā ir zviedrija, kuras dēļ, džulians assanžs jau n-to gadu atrodas ekvadoras vēstniecībā, jo zviedrijas prokuratūra apsūdz viņu divu sieviešu izvarošanā. šīm sievietēm bija kopējs grupņiks ar asanžu. brīvprātīga piedalīšanās, iedzeršana un visas lietas. abas palaistuves ir zināmas femenistes savās aprindās zviedrijā. bet. aptuveni nedēļu vēlāk abas pakonsultējās un izdomāja, ka ir izvarotas. tātad, tā zviedru prokuratūrasprat, IR izvarošana. bet. pieci mūjābeļbēgļi izvaro lejasdaļā paralizētu sievieti, tā gan nav izvarošana. kāpēc? jo invalīde ir nepietiekami pretojusies. pieciem. ne katrs otrais vīrietis spētu pretoties tādam internacionālam cilvēciskās mīlestības uzbrukumam.
visbijas iedzīvotājiem tas viss ir līdz kaklam. nu, tā kārtīgi līdz kaklam, tāpat kā desmitiem miljonu cilvēku visā eiropā un tas ir kā minimums. un viņi pulcējās vairākas dienas uz mītiņiem un protestiem. tad zviedru brašā milicija gan sarosījās, jo no saviem pilsoņiem viņi nebaidas. papildspēki izsaukti, helikopteris un visas lietas. efektīvi un efektīgi.
gotlandes milicjas priekšnieks: "gotlande ir droša, salīdzinot ar pārējo zviedriju... bet tas, kā cilvēki reaģēja uz notikumu ir bez precedentiem."(excuse my french, bet) sūdīgi, ka bez precedenta. ja būtu pietiekami daudz precedentu, šādas lietas nekad nebūtu notikušas. jāsaka dāņu premjera vārdiem: "zviedrija ir pati vainīga pie problēmām ar kurām tagad cīnas." kā lai nepiekrīt?
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3831991/Wheelchair-bound-woman-gang-raped-six-migrants-Swedi

sh-asylum-centre-asking-use-toilet.html
nobeļi Open Society Foundation
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~598)
Komentāri
Rinkulis: Nez - kad tas vikingu gars viņos tur pamodīsies... :)
Tas vairs nav nopietni - slīcēju glābšana ir atstāta pašu slīcēju rokās - nekā savādāk to nevar nosaukt...
#1
2016-10-14 00:17
fargo: tas viss ir galvās. un dziļi. ņem vērā, ka šim ierakstam ir jau 4 mīnusi. līdzīgu, ļeņina vārdiem runājot, noderīgo idiotu ir pietiekami daudz, ka šoks vēl nav pietiekams.
tur to ir daudz vairāk. lasīju, kā šodien viena b-klases angļu dziedātāja izplūda gaužās asarās 13.gadīga arāba priekšā, lūdzoties piedošanu visu angļu vārdā, tāpēc ka anglija atsakās pieņemt kalē dzīvojošos bēgļus.
tas, ka 13. gadu vecais "bērns" izskatas uz 20. gadiem, viņu nemulsina. arī tas, kāpēc "bēgļi" par visām varītēm pieprasa nokļūt anglijā un atsakās lūgt patvērumu francijā. tas viņai arī neliekas svarīgi.
cita līdzīga muļķe tika izvarota tajā nometnē. 20 "bēgļi". arī aizbrauca asaras liet. te strādāt var tikai realitātes šoka terapija. televīzija šos "labās gribas" mūjābeļus ir padarījusi par domāt nespējīpiem.
#2
2016-10-14 00:52
derevnja10: Krāvos NL, kad notikās moru audzināšanas process Rjazaņā. Vajadzēja redzēt,ar kādu gandarījumu par Krievu tautu izteicās vietējie holandieši. Uz jautājumu,kas jums to liedz darīt, atbildes nebija.
#3
2016-10-14 08:19
fargo: tās ir bailes tikt izstumtam un nosauktam tik daudzos štampos.
#4
2016-10-14 09:02
limonija: Latviešiem ir daudz labu īpašību, bet, redzot ko tādu notiekam, domāju, būtu arī tādi, kas novērstos un ietu tālāk - "ne mana cūka, ne mana druva"...Bet tie zviedri...Nu - ārprāts!
#5
2016-10-14 09:35
neko: Jāsaka no vienas puses arābi man simpatizē; spēcīgas tautas ar stabilu vērtību sistēmu un pamatu zem kājām. Savukārt tie kas sevi par bēgļiem dēvē vairāk ietilpst šo tautu pabiru kategorijā.
Dzimtenē daudziem viņiem patiešām draud nāve... un tas nav melots. Jo par darbiem draud. Bet te viņi ir cietēji.
#6
2016-10-14 09:41
gertrude: un atkal jāsaka tā stulbā frāze:,,cik labi, ka pie mums ir tik mazi pabalsti un aukstas ziemas´´
#7
2016-10-14 09:46
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Genderisms un cenzūra (30)
VR raksta, ka pirms 500 gadiem ar 1. laulības šķiršanas gadījumu pasaules vēsturē, kad izšķirās Anglijas karalis...
Par "Maxima" trageedijas vainīgajiem. (62)
Kā jus domājiet - kādu reāli iesēdinās par tik lloti, loti daudz cilvēku netiissu nogalinaassanu ? Un ja iesēdinās, tad...
Kam tad īsti pieder šī valsts? (36)
Tagad jau par ģeneratoriem visiem liek cepties. Nu un kam tad viņa pieder? Ja nemaldos, tad Latvijas tautai cik gudri...
Korumpētie zagļi iet vienā solī ar vitronic ? (21)
Valdībai šodien ari nebija mugurkaula lauzt līgumu ar vitronic!!! Vieglāk ir atkal uz laiku atlikt to visu un saņemt...
Referendums par but vai nebut Ignalinas AS (15)
14 oktobrii Lietuvaa notiek referendums par but vai nebut Ignalinas Atomelektrostacijai. jusu viedoklis intresanti ir ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.