FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Geisha dienasgrāmata
 Trešdiena 20-01-2016 09:58 13  105

ŠAMANIS SNIEDZ 30 PADOMUS

1. Kad jūs ejat pa ielu un ieraugāt uz zemes spalvu, paceliet to un atnesiet uz mājām – varat to ielikt vāzē, pakārt vai vienkārši nolikt uz plauktiņa. Tā ir spēcīgs sargs, dots jums no debesīm. Ievērojiet tādas Garu zīmes.

2. Savāciet upītēs akmeņus. Tiem ir liels spēks un enerģija.

3. Visiem spēkiem centieties palīdzēt citiem. Ja nevarat sniegt prieku, tad vismaz nekaitējiet.

4. Grūtības ir… formalitāte! Nopietnas grūtības, jā, ir grūtības, taču – formalitāte. Arī debesīs reizēm savācas mākoņi, taču atliek pielikt pūles (piemēram, iesēsties lidmašīnā), un virs šiem mākoņiem jūs ieraudzīsiet tās pašas zilās debesis. Mieru visiem!

5. Lai tuvotos sapnim, reizēm pietiek spert vienu soli. Nebaidieties no grūtībām, tās vienmēr ir un būs. Gaišu ceļu jums visiem visos jūsu sākumos!

6. Pirmajam jūsu morāles principam vajadzētu būt – nevienam nekaitēt. Šim principam jūsu dzīvē vajadzētu būt ļoti noteiktam: “Es nekad nevienam nekaitēšu”. Padomājiet…

7. Kad jūs būsiet laimes avots, jūs kļūsiet pats laimīgākais. Bet, ja jūs esat kļuvis par ciešanu avotu citiem, jūs, pirmkārt, kļūsiet nelaimīgs pats. Padomājiet…

8. Kaut stundiņu dienā veltiet klusumam… Tas jums ir vajadzīgs, tāpat kā būšana kopā ar citiem.

9. Prasme mīlēt ir augstākā prasme, kas vien ir uz zemes. Protiet mīlēt visus, pat savus ienaidniekus!

10. Nemetiet notekas renēs atkritumus. Nekādus. Ūdens gars var ļoti sadusmoties. Lai viņu pielabinātu, var ūdenī mest maizi, pienu, monētas.

11. Parasti mēs pagātni saucam par zelta laiku, zelta dienām. Tā ir kļūda. Ļoti svarīgi ir saprast, ka ikviens dzīves brīdis ir zelta laiks.

12. Nav pilnīgākās reliģijas un ticības, nav sliktākās – Dievs ir viens. Tāpēc lūdziet, ko vēlaties, bet atcerieties ļoti svarīgus baušļus: dzīvo pēc sirdsapziņas, cieni savus senčus, mīli.

13. Ja jums ir mērķis mainīt pasauli, vispirms mainiet sevi. Iemācieties vadīt prieka un mīlestības enerģijas. Ar tiem noris galvenie dzīves brīži un pārdzīvojumi. Smaidam, smiekliem un priekam ir milzīgs spēks. Kad jūs to iemācīsieties, jūs atklāsiet sev mīlestību.

14. Ir labs teiciens: “Neizsīks devēja roka.” Pēc iespējas centieties dot naudu tiem, kam tās ir maz, kam tā vajadzīga. Nav svarīgi, kādu summu, svarīga ir pati norise.

un alkoholam! Jūs varat darīt labu, laist pasaulē bērnus, atpūsties un darīt daudz citu patīkamu lietu!

15. Dzīve ir ellīgi īss laika sprīdis. Netērējiet to strīdiem un asarām, aizskarošiem vārdiem un alkoholam! Jūs varat darīt labu, laist pasaulē bērnus, atpūsties un darīt daudz citu patīkamu lietu!

16. Ja jūsu mīļotais cilvēks sācis uz jums dusmoties, ja jūs esat vainīgi, apķeriet viņu un turiet stipri stipri, viņš nomierināsies.

17. Ja jūsu dvēselei ir slikti un jūs jūtaties vājš, vienkārši dziediet… Dziediet, ko jūsu dvēsele vien vēlas. Viņai arī reizēm gribas izteikties….

18. Vienmēr atcerieties: nav pašas pareizākās reliģijas, nav pašas pareizākās ticības, pašu gudrāko to vai citu kultūru priesteru. Dievs ir viens. Dievs – tā ir klints smaile, bet dažādas reliģijas un ticības atšķirīgi līdz tai aizkļūst. Lūdziet, kuru vēlaties, bet ziniet – galvenais jūsu mērķis ir nevis būt bez grēka, bet sasniegt un iepazīt Dievu.

19. Ja esat kaut ko nolēmis, nešaubieties par sevi. Bailes piespiež aiziet no pareizā ceļa, tas arī ir visa ļaunums instruments. Nezaudējiet cerību, ja ar pirmo reizi kaut kas nav izdevies. Katra mazākā uzvara jūs pietuvina Lielajai.

20. Atcerieties dzīvē vienu svarīgu lietu: katrs iegūst pēc nopelniem. Neielaidiet savā Dvēselē problēmas, savās domās, tad problēma nesasniegs jūsu ķermeni.

21. Dzīve var pagriezt pret jums seju vai citu vietu…, taču reti kurš saprot, ka pats

vien to pagriež. Visas muļķīgās domas pagriežas pret mums. Jebkura skaudība arī pavēršas pret mums. Kam tas vajadzīgs? Dzīvojiet mierīgi un samērīgi… Skaust nevajag, tam nav nekādas jēgas. Lai ir kādam lielāka māja, taču ģīmis viņam no tās labāks nepaliks… Zelts vispār ir netīrs metāls, par to nevajag skaust. Biežāk smaidiet, un jums arī uzsmaidīs garāmgājēji, tuvinieki un pati dzīve.

22. Ja gribi, lai tevi ciena, ar cieņu attiecies pret citiem. Uz labo atbildi ar labo, uz ļauno – ar vienaldzību. Cilvēks, kas jums nodara ļaunu, vairāk cietīs no tā, ka nepievērsāt viņam uzmanību.

23. Nelietojiet alkoholu. Vispār. Spirtoti dzērieni indē organismu, smadzenes, jūsu Dvēseli. Es nedzeru jau daudzus gadus un – paldies Dievam. Ja jūs esat šamanis vai ezotēriķis, nodarbojaties ar garīgiem jautājumiem un dzerat, tas nozīmē, ka drīz jums beigsies spēki, Dvēsele jūs sodīs. Alkohols tiešām nogalina, nedariet muļķības. Lai atslābinātos, ir pirts, lai līksmotu, ir dziesmas, lai rastu kopīgu valodu, ir tēja, galu galā, lai tuvāk iepazītos ar sievieti, ir konfektes…

24. Neko nenožēlojiet, tas ir lieki. Viss, kas notiek, notiek pēc Dvēseles vēlmes un viss notiek uz labu.

25. Akmeņus, kas ārēji atgādina dzīvniekus, bez rituāla ņemt nedrīkst, citādi var piesaukt nelaimi. Ja atradāt tādu akmeni un vēlaties to ņemt līdzi, vērsieties pie gara – šīs vietas saimnieka -, ar lūgumu paņemt akmeni, un nesiet viņam upuri. Pēc tam apklājiet akmeni uz zemes ar baltu audumu…

26. Klausoties labu mūziku, jūs attīrāt sevi no negatīvās enerģijas, kas uzkrājusies dienas laikā. Mūzika ir savdabīga meditācija, kas var jums sasniegt harmoniju ar sevi.

27. Lai būtu vieglāk elpot, lai nespiestu sirdi, iemācieties raudāt…

28. Ja jūtat, ka izveidojusies situācija nav atrisināma, paceliet roku augstāk, tad strauji nolaidiet ar vārdiem “lai iet ratā”, un padomājiet par to vēlreiz! Kā teica Varenais, “pat ja tevi apēda, tev ir divas izejas”.

29. Kad sieviete pērk produktus, viņa pērk nākamās laimes dienas savai ģimenei. Katrs svaigais, skaistais, gatavais un patīkami smaržojošais dārzenis vai auglis ir laimīga un mierīga ģimenes dzīve. Vīrietim no savas puses jānodrošina sievieti ar naudu, lai viņa varētu izvēlēties pašus kvalitatīvākos produktus. Ģimene, kurā ekonomē naudu uz produktiem, kļūst nabadzīga un nelaimīga, jo ekonomija uz produktiem – tā ir ekonomija uz savu tuvinieku laimi.

30. Ja jūtat, ka jums nav labi un jūs kaut kas uztrauc, sāciet izpildīt viļnveida kustības ar ķermeni, it kā dejotu. Jūs atgriezīsiet savu enerģiju iepriekšējā gultnē un attīrīsiet to no ciešanām.

Urā!!!!! Pārsteidzoša dāma
citi ieraksti Geisha d-grāmatā (~150)
Komentāri
marselis: gribas parunat par samanismu?

sarezgijumi rodas-,kad sak saut vardus ,ka pagadas
mainot to jedzienisko butibu

samanisms nesniedz nekadus 30 padomus
kartejais musdienu blefs!

censanas uz visi pelnit naudu
izkroplojot sakotnejo butibu

"jogisti","neotantristi",re-,vel "samanisti"!
#1
2016-01-20 10:36
Geisha: Kam ir smadzenes tas sapratīs.
#3
2016-01-20 10:52
straume22: (pieraksta blocīnā, piekrīt ŠAMANIM)
Piekrītu simtu un vienu reizi - visam jābūt kvalitatīvam. Un kvalitāte dažreiz maksā bargu naudu.(jūt , ka domu gājiens pāries filozofijā),(par pārējo ieslīgst dziļās pārdomās)
Labs ieraksts:)
#2
2016-01-20 10:36
marselis: re-,tad man nav smadzenu
bet tev ir...,

vienkars logisks secinajums!
#4
2016-01-20 10:59
Bazhix: "28. (..) Kā teica Varenais, “pat ja tevi apēda, tev ir divas izejas”.
---------------
Kopš kura laika es esmu kļuvis Varenais?

P.S. Šamanis ir duraks. Ne vārda par strādāšanu.. :)
#5
2016-01-20 11:32
limonija: Hehe, Bazhix, no kura laika tad šamaņi saprot, kas ir reāla strādāšana, ap ugunskuru lēkādami un vaibstīdamies?:D Ja nu vienīgi - sitot bungas, šie dabū kārtīgi parukāt...Bet padomi var būt savākti no tik daudziem avotiem(Ošo, Koelju, Mandino, Kārnegī, Džeksons Brauns plus kāds šamanis vai budists), ka tiem jau visumā nav ne vainas, grūti apstrīdēt;)
#6
2016-01-20 12:32
kisindzera: Ja visu šo, kas rakstīts, nav teicis šamanis, tas nenozīmē, ka nevar piekrist rakstītajam! Daudzas labas lietas lasāmas.
#7
2016-01-20 13:27
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.