FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
malva dienasgrāmata
 Ceturtdiena 03-09-2015 16:01 6  190
``Pirms 15 minūtēm tavu anketu apskatīja 71 gadu vecs vīrietis ar maģistra grādu`` - ziņo oho. Pārsmieties var. Katrs te (tipa - iekš oho) saņem tik, cik pelnījis - ziņo lapsācis. Pārsmieties var. Vai tad beidzot būtu sapratis, ka tik, cik pats te dabū pa ādu, ir pelnījis? Kāds profesors šodien internetā vēsta, ka krieviem, lai runātu latviski, Latvijā neesot latviskas vides. Ka valsts valodas zināšana un valodas lietojums un attieksme esot tik dažādas lietas, ka tāpēc principā nerunā latviski. Vot! Ka lielākā daļa mazākumtautību skolu absolventi latviski runāt mākot, bet traucējot to darīt reģionālās un skolu atšķirības, un ka Izglītības un zinātnes ministrijai to vajagot izpētīt un skaidrot. Pārsmieties var. Vai tad visi latvieši jau prom? Vai tad, ja tik tālu jau ir, nav jāsit pie zvana, nevis jāliek vēl ministrijai ko pētīt?
ja jau - ta´ jau Tāda dzejiska diena (1. septembris) -...
citi ieraksti malva d-grāmatā (~255)
Komentāri
limonija: Nabga krieviņus nevar apskaust - latvju jauniešu lielākā daļa krieviski nekomunicē, jo šo valodu labi nemāk...Viņi sarunājas angliski ar latviešu valodas nepratējiem - nu kā lai tagad krieviņi, nabadziņi, apgūst to sasodīto "bauru valodu"?:D
#1
2015-09-03 18:16
malva: ´´bauru´´... Krievi tā nesaka. Viņi saka - ´´suņu´´. Bet runa jau ir par ko citu. Runa ir par to nelatvisko vidi, ko paši arī radām (un kas atņem citvalodīgajiem iespēju runāt/dzīvot latviski) - pāriedami paši savā zemē uz angļu vai krievu valodu komunicējot vai pametot savu zemi vispār. Un domādami (arī valsts varas līmenī) - kā vien vēl tikai pastiprināt abus šos procesus.
#4
2015-09-03 22:31
Leda: Tiešām pārsmieties var. Tūlīt būs paziņojums, ka pa ādu jau dabon Tu, es un citi "latvānijas ideJāti", ne jau tur tas meža dīvainītis.
Ber par tām valodām - man nemaz nepatīk mocīties ar viņiem latviešu valodā, lai nerunā! Ja vajadzība nespiež apgūt valsts valodu, tātad nekad nepretendēs uz labu darbu. Smieklīgi ir tas, ka Vācijā gan iemācās vismaz kaut kā, ar "I have a perfect Moscow ´daieļekt´" , bet, dzimuši Latvijā, 40 - 50 gadnieki nevar un nevar iemācīties tās zemes valodu, kurā dzīvo.
#2
2015-09-03 21:02
Leda: * kļ.lab. - Bet
#3
2015-09-03 21:09
malva: Led, profesors saka, ka mākot, bet nav vides (latviskas), kur izpaust savu māku. Un daļai principi atkal neatļaujot izpausties latviski.
A ´´paziņojumi´´ iet un nāk. Tos tāpat neviens par pilnu neņem. :)
#5
2015-09-03 22:41
Sweet_Dream: Jāsit pie zvana :) :) ;) Un galvenais tas latviskais "VOT!" ;)
#6
2015-09-04 09:12
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.