FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
malva dienasgrāmata
 Trešdiena 08-07-2015 14:56 6  41   1 atbildes

Ilvītei

Sveiki, Ilvīte! Biju iegājusi DG pie biedrenes Straumes, kur viņa tā ``mīļi`` par Kurzemi. Novēlēju Tev arī ``augstu laim` un prieku``, bet biedrene izdzēsa. Kopā ar pašas tekstu: ``..Aivīte. Skatos - velkas večiņa, tā ap simts gadiņiem..`` Parunājos. Saku - kaut kā neiet kopā tas ``velkas večiņa`` ar to ``mīļi``. Saku - divkosīgi. Viņa ņem un izdzēš. Tad nu sveicinu Tevi vēlreiz, ja Tu tāda esi. Kaut gan šķiet dīvaini - kāpēc Tevi jāsveicina DG? Tu taču nedzīvo mūža mežā. Droši vien i telefons ir, i epasts. Nu bet, ja esi - lai Tev lustīgi. Nodod sveicienus biedrenei Straumei. Viņa ar mums negrib runāties - dzēš laukā. Ledu arī par to brīnēšanos par viņas večiņu izdzēsa. Saki, ka dzēst nevajag. Nekas jau nenotiks, ja atstās.
Straumītei Da nelasiet man morāli, Ceriņu Pēter,...
citi ieraksti malva d-grāmatā (~255)
Komentāri
Leda: :)) Vēl dīvaināk ir tas, ka tiek aicināti sveikt Ilvīti visi, kas nepazīst viņu! :)
#1
2015-07-08 16:19
straume22: "Sveiki, Ilvīte! Biju iegājusi DG pie biedrenes Straumes"
Kādā sakarā nākat svešā DG, kur ir konkrēts apsveikums konkrētam man tuvam cilvēkam un kā parasts, kā jau jums pieņemts - tur atvieglojaties cien. dāmas? M-?
#2
2015-07-08 17:50
malva: Kāpēc tad Jūs esat tagad ´´svešā´´ (tas ir - manējā) DG? Turklāt Jūsu teksts sākās ar nevainīgu vārdu ´´Kurzeme...´´, kas vedināja lasīt tālāk. Gluži apsveikums tas nebija - par kādu kurzemnieci tur bija teikts ´´skatos - velkas večiņa..´´ utt. Par apsveikumu Jūs to padarījāt, izdzēšot attiecīgo tekstu un ierakstot citu un izdzēšot manu un ledas reakciju pret tik divkosīgu attieksmi pret kurzemniecēm. Tā ka nefleitē šeit.
#6
2015-07-08 21:16
Leda: Kādā sakarā, cien. dāma Straume, liek publisku DG ierakstu un pēc tam sašutinās par apmeklētājiem?
Ir opcija - privāta DG, bet vēl privātāk ir apsveikt ļoti tuvu cilvēku personiski.
#3
2015-07-08 19:08
straume22: Gadās ļoti korekti, galanti un laipni MANAS DG apmeklētāji. Par tiem -man prieks, pat viņu ierakstītās reizēm "blēņas"( sarunu beidz, aiziet neatsveicinoties, Dies pasarg!)
#4
2015-07-08 19:21
Leda: Malvai ir laba valodas izjūta un viņa pamatoti aizrādīja par "velkas večiņa". Par ko tāds sašutums, cien. dāma Straume? Un kur šeit bija vērojama atvieglošanās?
#5
2015-07-08 19:26
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.