FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
malva dienasgrāmata
 Trešdiena 08-07-2015 11:02 9  29
Kā tad, vienssais, - kara nav... Karo, kā vēl nekad nav karots: ekonomiski, psihotroniski, informatīvi, hibridizēti, farmaceitiski... kā tikai nav slinkums vai - ``uz vella paraušanu!`` A Tu te pūdelē visiem - bēgļu nav, kara nav. Tas, ka Tu - ``savā vietā``, skaidri redzams. Bet ne jau tajā, kuru Ulmanis bija domājis.
Da nelasiet man morāli, Ceriņu Pēter,... Nedod miera viena doma: baigais...
citi ieraksti malva d-grāmatā (~255)
Komentāri
vienss: ŠURP netaisās neviens bēgt šurp ar varu attransportēs, kā vergus kuģu trūmēs no šejenes mūk ... Ulmanis lasija no lapiņas pats redzēju...
#1
2015-07-08 11:49
malva: Bet Tu tikai pūdelē. I taisās. I bēg. Palūri statistiku - cik jau atkal sataisījušies un atbēguši no Krievzemes ārēm. Režisorus un ´´režisorus´´ ieskaitot. Neviens viņus ´´kuģu trūmēs´´ neattransportē. Mūk uz šejieni, nevis ´´no šejenes mūk´´. Tu kā kārtīgs demagogs: ja es par Tavu vietu, kurai nav sakara ar Ulmaņa teikto, tad Tu - par ´´lapiņu´´.
#2
2015-07-08 13:30
Cerinju_Peeteris: (1.) Par bēgļu vaicājumu. Ir vismaz amorāli [mūsu] tautai [valstij] ignorēt/apstrīdēt bēgļu problēmu, jo īpaši, ņemot vērā 20. un 21. gs. pašu pieredzi, jo, kas būtu no/ar mūsu tautas/u, ja apkārtējā telpa bēgļu jautājumu būtu risinājusi veidā, kā mēs to tagad taisāmies darīt vai kā Zviedrijas karaliste savulaik leģionāru vaicājumu? Tostarp LV ekonomiskie bēgļi ES telpā 21. gs. rada mums zināmus pienākumus un arī ekonomisku nepieciešamību nodrošināt LV sociāliekonomiskajā univerzumā piesaistīt darbspēku/nodokļu maxātājus, kas spētu uzturēt kaut vai mūsu pensiju sistēmu.
(2.) Malvas definētā visaptverošā kaŗa situācija pat nelūgta un neprasīta nerada un nepiedāvā mums izvēli, ja mēs nepiedalāmies kādā no pusēm, tad mūsu vnk nebūs vēl vienas paaudzes laikā.
#3
2015-07-08 13:43
vienss: Pēter Tu dzen demagoģiju ! Nu nebūšu es ,nebūsi Tu ... Kam mēs sūda vajdzīģi ! Liela nelaime ka mūs šeit nebūs , pasaules gals neiestāsies . Nav Līvu kuršu nu un ! Latviešu valoda mākslīģi Izveidota tai pat vēstures nav! Žēl ladgalas latgaļu valodas. Kultūras . Par penzijām - Ulmaņlaikā penziju nebija Ja kas. " Mūs " nebūs jo" Mēs "jau 700 000 atrodamies tajā pusē dīķim . Un pirmos afrikāņus atvedīs ar varu uz Latviju . Malva - Ulmanis " savu runu" no lapiņas nolasija 22 00 radifonā nejau pašu rakstītu . Karaspēks jau bij iegājis dienā. Tanki jau bij sagaidīti ar pukēm , ja kāds atgriežas uz savu senču zemi nevajag uztraukties bet priecāties
#4
2015-07-08 14:58
Cerinju_Peeteris: Vienss :) mnprt demagoģiju trenkā Tu :D tostarp tēlo atsvešinātu aš pašu Dievu To Kungu, kuram konkrēta cilvēka un tautas dzīvība un pastāvēšana ir tikai statistiska vienība, bet ne paša un bērnu dzīves un dzīvības vaicājums :)
#5
2015-07-08 15:07
malva: Kurš ta vedīs ´´ar varu´´? ´´vienss ar Peeteri? Un neba daudzi domā, ka ´´Latviešu valoda mākslīģi izveidota tai pat vēstures nav!´´. Un neba visi tik, maigi sakot - bezrūpīgi ´´mākslīģi´´ veido to šodien. Stāv rakstīts: ´´Latviešu valoda ir viena no vissenākajām valodām pasaulē; tās uzbūve pieder lielajiem brīnumiem, jo vārdi cits ar citu saistās pārsteidzošās dziļās kopsakarībās.´´496. lpp. ´´Vairāki tūkstoši sanskritā un latviešu valodā tuvo vārdu sniedz ļoti vērtīgas ziņas par tiem laikiem, kad radīja sanskritu[..] tie liecina par to, kādus vārdus lietoja mūsu senči vismaz pirms pieciem gadu tūkstošiem, varbūt pat daudz senāk..´´ 501.lpp. (kārst(vilnu) - karsta, šūt - syuta, adīt - aditi, kurpe - kurpa, auti -auta, māja - mayas, mūrēt - mur,, dvēsele - dvesele, dieviete - devata, Dieva rati - Deva ratiha...) utt. utt. Jāsaka, kā Bībelē - neizliecieties paši sev pārāk gudri esam.
#6
2015-07-08 15:32
vienss: Afrikāņus jau sarunāja Straujuma transportēs Godmaņa sieva.
#7
2015-07-08 16:23
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Sabiedrības ekoloģija (15)
Lai būtu eko produkts, pirmais, jābūt tīrai augsnei. Sabiedŗība, kā augsne, kurā izaug mūsu bērni. Varbūt pienācis...
Skatoties vecas fotogrāfijas .. (17)
Vai mūsdienu cilvēki ir ar kaut ko pārāki vai labāki par mūsu senčiem, kuru dzīve pagāja padomju laikos?
Politiskās anekdotes (11)
Kāpēc pie mums nerodas politiskās anekdotes?? Materiāla tak būtu ar kaudzi... Ko domājat??
Kas atļāva rāpot pa Rīgu tām Kolorādo vabolēm..? (52)
Rīga raiba no cilvēkiem ar lentītēm pie krūtīm..Mazam zīdainim piesprausta lente..murgs,kas to atļauj.?.Man viens...
Ko darīt? (25)
Pat Bērziņš atzina,ka mūsu ekonomikas izaugsme balstās uz arzemju tautiešu nopelnītās naudas,kuru viņi sūta radiem...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.