FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
kokote dienasgrāmata
 Pirmdiena 13-04-2015 09:24 37  210

Varbūt nevajag nodarboties ar mazohismu?

Cik interesanti ir lasīt kumgu domas par sevi, Vai arī viņi kā Nīčes pārcilvēki stāv pāri visam ir labāki, cēlāki, jaunāki, smukāki, veselīgāki, bez seksuālās pieredzes - nu tādi "svaigi gurķi", neskatoties uz to, ka atrodas šajā "lietoto mantu tirgū" -"latgalītē" un faktiski arī pieder pie "krāmi un grabažas". Nekā personiska - tikai citāti no pašu tekstiem.Varbūt pirms spļaut tajā akā, padomāt, vai vēlāk to nevajadzēs, bet, ja 100% zin, ka te viss nederīgs un nevajadzīgs, tad kāpēc te atrasties?Paskatoties uz dažu autoru gadiem, padomāju, ka te jau nav stāsts par meitām, bet par mazmeitām nevainīgām, ko šamajiem sakārojās. Nu vēlēties jau katrs var ko vien sirds kāro, tikai vai tāpēc jāgānās pa visu tirgus placi?
vērtību mērs Pusdienslaika pastaiga
citi ieraksti kokote d-grāmatā (~39)
Komentāri
Birdwatcher: Vienmēr ir uzjautrinoši lasot anketas ,redzēt tādu tekstu kā -
Es vēlos lai īstais ir tik un tik gara auguma,un ta un šitā dara un to ,un šito nedara..


Mākslīgi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#1
2015-04-13 11:14
kokote: Domāju, ka visu anketā rasktīto jau nevajag par "tīru monētu" ņemt, bet tomēr, kāpēc cilvēkam nerakstīt to, ko viņš vēlas (pat ja sapņa līmenī)- tā jau arī ir informācija par konkrēto personāžu un šo to pastāsta.
#4
2015-04-13 12:08
jadore: Patiesībā tas ir skumji, ka cilvēki pusmūžā, nespēj adekvāti lūkoties uz dzīvi. Varētu taču to baudīt, dzīve ir tik īsa, bet nē, fantazē, vēlmes neatbilstošas iespējām, dusmas uz visu pasauli, apsaukāšanās. Un ja šādi vēl paiet pāris desmiti gadu ... brr, tālāk no tādiem. Bez tam kādu mēs redzam šo pasauli, ar tādu sānu tā pret mums pagriežas.
#2
2015-04-13 11:40
kokote: Jā, bet tādus vairs nepārveidot:) Sākumā es arī te "cepos", mēģināju "aģitēt par padomju varu", jo šķita, ka varbūt sadzirdēs, varbūt tik nedaudz apmaldījies kāds(a), līdz apjautu, ka "ļaunuma sakne" (mana naivuma) ir tajā, ke redzu visu caur savu prizmu un domāju, ka pārējie ar. Zinu, ka tas būs augstprātibas augstākā izpausme, bet brīdī, kad apjēdzu, ka daļai te tiešām nekā vairāk par 8klasēm vai vāji izmocītu profeni, bez jebkādas pašizaugsmes, ka elementāro jēdzienu un cilvēcisko vērtību izpratnē ir bezgalības gadu atšķirība, tad nedaudz saskumu, bet sapratu, ka tas nav vērts "cepiena". Gala beigās te ir pietiekami daudz tādu cilvēku, kurus vismaz kaut kādā veidā varu pieskaitīt pie "dvēseļu (humora, dzīves uztveres, vērtību) radiniekiem" - un tas priecē un tāpēc joprojām te esmu :)
#7
2015-04-13 12:21
Lucy: nu bet (c)174 cm,Svars 75 kg hmm man tādi knariņi nekad nav patikuši,gandrīz manā augumā.
Un zinu,ja ko cilvēks vēlās,tas viņam ir,nu velējos vīru liela auguma,tumšiem matiem,brūnam acīm,ir un nemaz speciāli nemeklēju,uz ielas satikāmies,iepazināmies un esam kopā vēl tagad,tā,kā tici liktenim un savām domām un viss piepildās!
#3
2015-04-13 11:54
kokote: Es varētu stāstīt pilnīgi pretēju stāstu (vēlējos vienu tipāžu, bet samīlējos pilnīgā pretmetā), bet tas jau nemaina to, ka ir jābūt "ticībai, cerībai, mīlestībai" - un es te nedomāju reliģiski, bet vispārcilvēciski. Man šķiet, ja cilvēks pārstāj ticēt, cerēt un mīlēt viņš vismaz dvēselē ir mironis. Nu tā kaut kā. Lai gan zinu, ka "jaunajiem, veiksmīgajiem" tā šķistu tāda lūzeru filozofija, bet katrai paaudzei savs.
#5
2015-04-13 12:12
Birdwatcher: Lucy,nu mēs zinām ka tev padomju laikos bija oralais sex ar komunistiem!
#6
2015-04-13 12:12
Pārējos 30 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.