FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Ceturtdiena 09-04-2020 00:44 6  27

par tālmācībām

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

ļoti man patīk tālmācības. vairāku iemeslu dēļ.

viens - kinderi ir spiesti reāli urbt tēmu un tamborēt uzdevumus bez skolotājas priekšā teikšanas un tāfeles, no kuras vnk norakstīt materiālu burtnīcās. ir PAŠIEM jāmācās.

otrs - ļoti labi var sekot līmenim, ko saprot, kur iebremzē.

ja sēdēt ar katru kinderolu individuāli, tad es teiktu, ka viena mācibu gada laikā varētu izņemt vairāku klašu vielu. turklāt, izdarīt to vēsā mierā. un to es nesaku, lai kaut kā skolu nonicīnātu vai skolotāju darbu, galīgi nē. bet ja vienam sīcim velta uzmanību, materiālu var izņemt gan skurpulozi, gan vienlaicīgi arī ātri. klasē tā nevar, jo klase var iet uz priekšu tikai tik ātri cik lēnākaie skolnieki tiek līdzi un cik izglītības ministrija ir saplānojusi attiecīgajam gadam. ātrāk nevar.

diemžēl, ir bērni, kas konkrēti iebremzē priekšmetos. bet cits bariņš iet cauri vielai kā tvaikamašīnas. neviļus zogas galvā doma par privātskolām. interesanti, cik lielas klases tajās? būs jāpapēta.

bet materiāls ir labs un man patīk, kā ir grāmatās un darbaburtnīcās izplānots un kā ir izveidota saistība starp dažādām disciplīnām. krievu laikā šitāda materiāla ar kuru mācīties nebija. un klasē mums bija nevis padsmit un starp 33 līdz dažā gadā 40 papuasiem vienā klasē.

kad es pirmo reizi iegāju skolā savai pelei pakaļ, vēl pirmajā klasē, es domāju, ka esmu nonācis āfrikas savannā. krieviski ir tāds vārds - "gul", skaļs fona troksnis no dažādām skaņām, it kā bizotu antilopju vai zebru bars. un tie papuasi bizo. lielākie iet, ok, bet sīkie vnk NESAS! es stāvu gaiteni, paceltām rokām, lai skrienošās jauno klašu zebras mani nenones, jo tā vien liekas kāds tūliņ ieskries ar galvu man sānos vai kulē ar galvu. jo daudzi skrien... atmuguriski. bet vēlāk cilvēks pierod. tiem kinderiem laikam ir kaut kāda sestā maņa, ka viņi tomēr neieskrien stenderēs un lielajos. es atceros kaut ko līdzīgo no krievu laikiem, kad bija pusdienas. tas bija kā bērnu lavīna, kas pludo lejā pa trepēm. mana skola rīgā bija viena no lielākajām "republikā", kaut kā štoļi 8 tūkstoši bērnu vai? kaut kāds psihisks skaitlis. kad pirmais septebris mums bija, tad lielais stadions pilns - nav kur beigtam kaķim nokrist.

Chaconne Klaverenga dvēsele un asinis
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~581)
Komentāri
Luusila: "tie papuasi bizo". :D Es reiz ietesos ar galvu direktorei vēderā. Skrēju no visa spēka (ļoti steidzos), un ieraugu, ka šī ieplanē manā trajektorijā, bet es inerces dēļ to vairs nevaru paspēt izmainīt ...Pacēla mani aiz škvarņika un nolika līdz zvanam uz stundu stāvēt gaiteņa vidū.
#1
2020-04-09 14:42
fargo: tagad vairs tā nedrīkst. tevi "sociāli distancēja", kas nav pieļaujams, tevi bija jāsocializē. latviešu valodā, tevi nedrīkstēja sodīt. sodīt nav pedagoģiski tagad.
#2
2020-04-09 16:08
Luusila: Labi, ka tas nebija fizruks. Es vēl būtu pa ausīm dabūjusi. Un pelnīti. :)
#3
2020-04-09 16:38
fargo: man ar fizruku bija šausmīgas attiecības. es viņam patiku, ne mūsdienu nozīmē. es biju viscaur sportists. jebko dod, izdarīšu tips. bet.... es bad boy. un nenācu uz viņa stundām. es kačajos tur un tā, bet uz stundām ne. un viņš to necieta. gremdēja.
konkrēts vecis, bokseris ar vārdu. es to negribu minēt, lai nevazātu un atļauja man nav dota.
mēs vienu brīdi pat izplosījāmies. bet tur vienmēr bija kaut kāds respekts. es nevarēju ciest skolu. es negāju ne uz vienu stundu, pajāt! bet es gāju pie trenažieriem un štangām. viņš vienmēr ļāva, neteica neko un nevienu reizi, lai pārmestu. kad futeni kādreiz jāspēlē, pamet bunbu man, nevienam citam, kā mača sākumu.
man žēl, ka es viņam nevienu labu vārdu nekad nepateicu. tie ežainie tīņi. es vienreiz kāvos ar kādiem trim vienlaicīgi sparekiādes laikā. viņš to redzēja un sāka desot pāri visam perimetram pie mums. atskrēja, svilpoja, bļāva un mūs izšķīra. stāvēja, skatījās uz mani tā ilgi, tad apgriezās un aizgāja. ko viņš tur domāja...
fizruki.
#4
2020-04-09 16:56
dorianna: tagad tikai pamēģini kādam pa ausīm iedot, pašu učuku noliks uz ausīm, kā nemetas
#5
2020-04-09 20:18
fargo: aha, ja užšauj bērnam par plaukstu pa dibuā, kas atklāti ignorē uzvedības normas, tādu viņi labprāt apsūdzētu genocīdā.
#6
2020-04-09 22:12
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.