FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
straume22 dienasgrāmata
 Pirmdiena 04-09-2017 10:50 24  66
Labais vairo labo, sliktais - slikto..

Labais vairo labo, sliktais - slikto..

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

„Informācija ietekmē ikvienu no mums, pat ja to neapzināmies. Emocijas, kuras sakrājušās, domas, no kurām nemākam atbrīvoties, apkārtējo cilvēku viedokļi un vide – tas viss veido mūsu dzīvi un iekrāso to noteiktās krāsās. Bet nereti aizmirstam, ka šīs krāsas izvēlamies mēs paši.

Dziedniece, gaišreģe, personības izaugsmes konsultante un bloga www.domuspeks.com autore AGNESE ZIEDIŅA-ZARIŅA atgādina, ka diemžēl visbiežāk piesārņojam paši sevi – ar visu negatīvo, ko turpinām iekšēji malt uz riņķi. Ikvienam ir dota izvēle – turēt aizvainojumu un dusmas sevī, piemēram, vienu minūti vai 10 gadus. Jo ilgāk neatmetam negācijas, jo vairāk un dziļāk piesārņojamies. Kā viens no piemēriem ir kriminālziņu skatīšanās un klausīšanās. Tāpat novērojama sirds čakras aizvēršanās mīlas sāpju vai kādu citu emocionālu traumu dēļ. Cilvēks sāk distancēties un neapzināti sevi pasargāt. Ja ir vilšanās un no tās neatbrīvojas, bet turpina atdzīvināt atmiņā vēl un vēl, tad nereti tā pārtop par nozīmīgu šķērsli jaunām partnerattiecībām un sakārtotām attiecībām ar cilvēkiem kopumā. Kā to nepieļaut un uzlabot savu karmu, lai dzīve nestu daudz vairāk prieka un pozitīvu emociju?

Darot otram to, ko vēlētos saņemt pats. Domas par tautas karmu – tas jau ir ļoti augsts domāšanas līmenis. Par to pat nebūtu jādomā un jāuztraucas, ja katrs pievērstos savai.

Nav jādomā par otra karmu, domā par savējo!

Caur to mainīsies arī apkārtējo karma.

Labais vairo labo, sliktais – slikto.

Sliktā karma rodas, kad negatīvi reaģējam uz kādu situāciju. Un, kā zināms, negatīvas reakcijas ir nepatīkamu situāciju sekas. Ja nebūtu kāda, kas mums sniedz negatīvas sajūtas, pilnīgi iespējams, ka reakcija būtu pozitīva. Secinājums – ir jāmācās nedot citiem iespēju reaģēt negatīvi uz savām darbībām, kā arī jāmācās emocionāli neitrāli reaģēt uz sevi vērstām negācijām.” (raksta autore: Dagnija Millere-Balandīna)

***************************************

„Vai tu vēl atceries, cik reižu esi kritis?

Cik reižu augšāmcēlies jaunos saullēktos?

Nav nozīmes, ko par to visu domā citi

Tāpat tie aizmirsīs kaut ko, vai samelos

Tie tavi puni ir, un tavas rētas

Tas ir tavs ceļš, ko tikai tavas kājas ies

Nav svarīgi, cik reižu dzīvē esi kritis

Ir svarīgi, vai esi gatavs piecelties”

(autors nezināms)#GR365 iesaka www.stilaparks.lv

Skaidrojošā vārdnīca. Kopotie raksti. Sirsnīgs apsveiciens Jubilejsdienā!
citi ieraksti straume22 d-grāmatā (~54)
Komentāri
romija_: Vajadzētu noskaidrot vārdiņu, ko tad nozīmē LABS.
Ja viss būtu tik vienkārši, tad .....
Visas gaišreģes, dziednieces un visādas personības izaugsmes konsultantes jau sen būtu sakārtojušas un uzlabojušas cilvēka garīgās, emocionālās, fiziski fiziskās cilvēka spējas. Viss tas ir interesanti, tikai nez kāpēc neko neuzlabo, lai cillvēka degradācija apstātos.
#1
2017-09-04 12:14
straume22: "Ikvienam ir dota izvēle " -dziedniece noteikti varētu palīdzēt katram, kurš grieztos pie viņas izdarīt izvēli. Tas būtu nopietns katra un dziednieces kopdarbs.
"Nav svarīgi, cik reižu dzīvē esi kritis
Ir svarīgi, vai esi gatavs piecelties" - Vai ne?:)
Gatavība ietver sevī: gan laika izšķiešanu, gan finanses, gan atrautību no savas vides; no pieņēmumiem, kuri stingri turas mūsu galvās.
Mēs varam, ja gribam.
Paldies Tev, ka padalījies ar savām domām:)
#3
2017-09-04 12:49
joga: Arī sliktais var vairot labo, jo,skatoties uz slikto , bieži vien gribas darīt ko labu...:))))
#2
2017-09-04 12:23
straume22: Jā. Bieži vien skatoties uz slikto , negribas darīt to pašu...:)
#4
2017-09-04 12:51
romija_: ... nevar dziednieces katram palīdzēt, tad jau daudzas lietas būtu sakārtotas. Ja kādam ir slikti, tad jāmeklē iemesls, kāpēc tā ir noticis, nevis jāstrādā ar simptomiem. Viss taču dzīvē ir vienkārši ... ja ir slapja grīda, tad jāmeklē no kurienes rodas slapjums. Ja grīda tiek slaucīta, tepiķis žavēts, telpa vēdināta, bet tik un tā slapjums nemazinās..... normāli ir meklēt, kur tek, nevis žāvēt tepiķi, likt kādas tur avīzes vai lupatas, pūst siltu gaisu, sildīt elektrtisko radiatoru.

Kas attiecas uz gribēšanu, tad pārsvarā visi grib radīt labas lietas, bet tikai nevar :) viss atkarīgs no katra cilvēka apziņas līmeņa, kāds ir katra cilvēka izdzīvošanas potenciāls.
#5
2017-09-04 13:44
straume22: Ja meklē atbalsta palīdzību pie dziedniekiem, personības izaugsmes konsultantiem, psihologiem u.c., tad noteikti kaut mazumiņš tiks līdzēts. Cita lieta - negriežamies, paraudam kādam vestē un čau.
Piekrītu Tev, dzīvē katram ir kāds problēmu risinājuma ekskluzīvs, sava pieredze, intuīcija u.c.
#7
2017-09-04 19:22
VECA_PIEPE: Gaišreģi, ekstrasensi, pūšļotāji, vārdotāji, zīlnieki, baltie un melnie magi, utt., ta velns, lai nerauj, ta tos pašus psihologus- savairojušies kā bekas mežā pēc lietus un ik katram no viņiem ir ko pasacīt, ta patiesībā par to vienu un to pašu gudrībā sacenšoties, mācot un pamācot mūsu pašu viedo senču- vecmāmiņu un vectētiņu dzīves pieredzē smeļoties,...tikai, iespējams, ka mūsdienīgi pompozā stilā.
A mūsu senči vienkāršā valodā prata to pateikt:
"Nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt no citiem!",
"Ko sēsi, to pļausi!" vai arī :"Ja proti sadzīvot ar savu sirdsapziņu, tad viņa ir vienīgā, kas tevi nekad nepievils!".

Paši ap sevi vidi veidojam, paši tādā arī dzīvojam. Un, lai to apjēgtu, nekāda īpaša gudrība tam nav vajadzīga,...bet ir vajadzīga gribēšana to apjēgt.
#6
2017-09-04 19:12
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.