FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
malva dienasgrāmata
 Sestdiena 13-06-2015 12:46 1  27
Kaut kā Liktenis pēdējā laikā prātam piespēlē slavenības (nez uz ko tas). Nupat bija iespēja skatīt vaigā visiem zināmo modes vēsturnieku Vasiļjevu, tērpus un garderobes smalkumus no kolekcijas, viņa pielūdzējas un dažu pielūdzēju. Kā teiktu bijušais kolēģis (lai vieglas smiltis!) - nu smalki!
Vīrs lasa ziņās: par Servantesu un kādu no senajiem Anglijas karaļiem, kuru pēcteči ilgi nevar saprast, kur šiem mūžīgās atdusas vietas. Karaļa mirstīgās atliekas gala beigās atrod zem autoostas.
Lasot 1. Ķēniņu grāmatā par ķēniņu Salamanu (9.,10.,11.), sāku domāt par tās nezinātniski fantastisko saturu:
11.`` Ķēniņš Salamans mīlēja daudzas sveštautu sievas - faraona meitu un arī moābietes, amonietes, edomietes, sidomietes, hetietes
un arī no tām tautām, par kurām Kungs bija sacījis Izraēla dēliem: ``Neprecieties ar tiem un viņi lai neprecas ar jums, jo tad jūsu sirdis noteikti pievērstos viņu dieviem!`` Tām Salamans pieķērās ar mīlestību.
Viņam bija 700 augstdzimušu sievu un 300 blakussievu un viņa sievas tam grozīja prātu.
Kad Salamans kļuva vecs, viņa sievas pievērsa tā prātu citiem dieviem, un viņa sirds neatrada mieru pie Kunga, viņa Dieva, kā viņa tēva Dāvida sirds.``
Apbraukājot kāda kādreiz slavena kolhoza priekšsēdētāja dzīves un darbošanās vietas objektus, kā zināma laikmeta drūmi liecinieki starp sakopto un jauno lec ārā pamestas, krūmiem apaugušas celtņu paliekas (kaļķu ceplis, lielfermas, kultūras jaunbūvju korpusi).
Neatrodu citas zīmes no Likteņa piespēlētā - kā vienīgi zīmi: cik labi dzīvot bez slavas - vienā angļu vai Kunga mierā. :)
Aizbraucu ciemos - pie ļoti vientuļa... Manā dzīvē šorīt priecīgs jaunums: mūsu...
citi ieraksti malva d-grāmatā (~255)
Komentāri
malva: Tač beidziet! Te mīnusot (man šodien ohoho diena) :). Gribēju tikai (kā čigāns) piebrīdināt - kaut nu neviens lepns nepaliktu! Jo: kur slava, tur lepnība - ja ne lielākais no grēkiem.
#1
2015-06-13 18:38
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.