FILMAS BILDES APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Nazvaars dienasgrāmata
 Piektdiena 18-07-2014 12:15 9  121
Pašaizvainojuma velniņš

Pašaizvainojuma velniņš

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):
Ir brīvdienas rīts. Zvana modinātājs (9:00). Tas bija uzlikts ar domu, ka Norberts piecelsies laicīgi (nevis kā citās brīvdienās ap 11:00) un dosies pasaulē kopā ar Luīzi. No rīta vēl bij sarunāts sazvanīties, tomēr miegs tik stiprs, galva no spilvena neceļas, acīm tāds smagums un biezie aizskari ļoti veiksmīgi aiztur uzbāzīgos saules starus. Paiet pusstunda tā vāļājoties pa gultu. Kaut kādas iekšējas dusmas - solījos tak agri piecelties, bet tāds slinkums! Paiet vēl pusstunda. Jāzvana Luīzei "čau, esmu pamodies .. jā .. taisos .. aha .. ko tik ilgi darīju? .. mm .. nu bija šādi tādi mājas darbi .. nu ja .. ak gan .. drīz sataisīšos .. nekavēšos .. tev ar bučas". Norberts nolika klausuli, nu var pagulēt vēl 15 minūtes :)
.
Izrādās, Luīze jau bija augšā kopš 7:00. Precīzāk - 6:45. Nu vienkārši viņai nenāca miegs! Pamodās kā rīta cīrulītis, atvēra logu - tur skaistā saule spīdēja pretī. Luīzes sirsniņa dziedāja. Tik ļoti gribas ātrāk satikt Norbertu, bučoties, braukt uz jūru, sadoties rokās, sauļoties, atkal bučoties, peldēties, dauzīties pa ūdeni, apkampties, spēlēties, bučoties, būt Norberta stiprajās rokās, būt aprūpētai."Kas .. viņai galīgi gulēt nevajag?" dusmīgi nodomāja Norberts. Sevišķi tāpēc, ka pašam vēl miegs vienā acī. Vēl vakar Norberts ciemojās pie Luīzes. Bija doma ieskriet pēc darba uz pusstundiņu, bet tā tak nebūtu Luīze, ja būtu palaidusi Norbertu tik ātri prom. Tā nu Norberts nosēdēja pie Luīzes līdz ap 1:00, tad devās mājās. Labi, ka ilgi nebija jādodas - abi dzīvo netālu. Atnāca, izmazgāja zobus, paskatījās vēl, kas TV? Iegūlās gultā un ap 2:00 uzlika modinātāju uz 9:00 (ar septiņām stundām tak pietiek gulēšanai?). Bet Luīze gan "monstrs" - jau tik agri piecēlusies.
.
Norberts pukojās "Kas tā par netaisnību .. visu nedēļu skrēju uz darbu. Visu nedēļu steidzos. Pienāk brīvdiena un atkal kaut kur jāskrien. Jā .. protams, pats tak sasolīju Luīzei, ka šī būs diena veltīta viņai." Norbertam sametās pat kauns, ka liek uz viņu gaidīt. "Luīze jau būs nogarlaikojusies .. nogaidījusies .. varbūt pat dusmīga, ka es tik ilgi kasos pa māju".
Norberts lēnā garā aiziet uz dušu, nomazgājas, noskujas, sagriežas, salāpas, uzvelk svaigas apenes, ar tualetes papīru pieturot niecīgo, bet stipri asiņojošo brūci, aiziet uz virtuvi. "Ehh .. nekā prātīga nav ledusskapī, nāksies brokastot ar mazumiņu esošā". Kamēr uztaisa ēst, kamēr paēd, kamēr palasa TVNET ziņas .. laiks tā skrien .. Luīze nogaidījusies.
"Sasodīts! Vēl paspēju ar savām asins pilēm notašķīt smuko tkreku, kuru taisījos vilkt uz pludmali" nodomāja Norberts, būdams jau pavisam pikts.
"un vispār .. neko man negribas .. gribas sēdēt visu dienu mājās .. ir tak brīvdiena!" atkal uzmācās velnišķīgā pašžēluma domiņa. Kurš tad sevi pažēlos, ja ne pats?
.
Zvana Luīze un prašņā, kur šis tik ilgi "strādāju!" norūca Norberts "bija fiksi jāizdara šis tas priekš darba!" tāds attaisnojums Norbertam likās pieņemams. Dažkārt Norberts var pastrādāt no mājām, tāpēc šādu attaisnojumu nevar apšaubīt.
Vēlāk satikās, kad jau sen pāri 12:00. Norbertam pašam uz sevis dusmas, ka tik ilgi čakarējies pa māju. "Tu gan esi darba holiķis!" noteica Luīze. Bet diez vai viņa tam ticēja.
.
Lai arī diena bija jauka un saulaina, pašaizvainojuma velniņi Norbertam neļāva priecāties par blakus esošo Luīzi, par peldēšanos, par pludmali. Arī Luīzei garastāvoklis pamazām sabojājās. "Nekas, citu dienu veltīšu tev visu dienu!" nosolīja Norberts Luīzei. "Ehh .. darbaholisms maitā attiecības" norodmāja Norberts.
Par to, no kā baidās sievietes! Šodienas mūzika 2
citi ieraksti Nazvaars d-grāmatā (~74)
Komentāri
Deisa: He, nav jābūt Norbertam, lai šitā justos. Gana bieži arī strādājoša mamma ko līdzīgu izjūt, tik aizbildināties nav tik viegli. :)
#1
2014-07-18 13:21
neratni_stasti: Klibo darba organizācija... piemēram, kamdēļ lasīt TV neta ziņas? un kamdēļ vēl arī mānīties, runājot pa telefonu? Vai tad grūti pateikt, ka miegs vēl nāk un knapi izlīdis no gultas?
#2
2014-07-18 14:04
Gaisma22: Ir jāpiedod sev.
#3
2014-07-18 14:26
Tinte: Ja tas iz dzīves, tad pūcei ar cīruli grūti kopā. Iedomājies, kā tas būs pēc dažiem gadiem? Pateikšu priekšā - diezgan murgaini. No rītiem Tu gribi gulēt, bet otrs jau 5 augšā un ik pa laikam traucē Tavu saldo miegu....A vakarā Tev miegs nenāk ilgi, ilgi, bet otrs iet gulēt reizē ar vistām. :D
#4
2014-07-18 19:33
Ton_Etoile: Likās, ka stāstam būs viena morāle, bet atradu vairāk :)))
#5
2014-07-18 19:56
Alison: Melot nevajag, tad arī pašaizvainojuma nebūs. Godīgums vienmēr visur tiek novērtēts.
#6
2014-07-18 21:42
White`n`Naughty: Normāla standarta situācija. Patiesība vecim, lai izkasītos no mājas uz satikšanos ar sievieti un vēl kautcik normāli izskatītos vajag ja ne tikpat daudz laika cik sievietei meikapam, tad ļoti līdzīgi. Ja mēs esam ātri, tad izskatamies ne sevišķi, ja izskatamies sevišķi, tad noteikti neesam ātri :D
Protams ja iepriekšējā vakarā nesagatavojas, bet tad tai ir jābūt ĻOTI īpašai sievietei :)
#7
2014-07-18 22:40
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.