![]() | |||
|
|
Iepazīsties
110 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
siikaa16: "Ar lūgumu kandidēt prezidenta vēlēšanās pie Putina vērsās pašpasludinātās "Doneckas tautas republikas" parlamenta priekšsēdētājs Artjoms Žoga, un Putins pavēstīja, ka esot ar mieru kandidēt."
Tev smiekli par šo teātri nenāk? #2 2023-12-09 02:20 Savvalnieks: Biedre Sikaa nr 16
Un....kada tam nozime....ta ir citas tautas,citas kulturas nacionala ipatniba. Ne mums plikdirsiem latvaniem dot padomus,macit ka labak ,pareizak dzivot citam tautam,kulturam. No sakuma latvaniem sava netira dilsa janotira,gultas apaksa jaizslauka....lai vispar pasaules ubagi,plikdidas varetu ko komentet....ko est Paua kanibaliem....kada Konfucijam Kina klausit miljardam kiniesu..... #3 2023-12-09 02:32 Savvalnieks: Biedre Sika nr. 16
" Mulku zeme " latvanija 100 " gudras " galvas ievel par prezidentu atklatu pedarastu....bez visa veida cirka un tejatera..... Ta ka...no sakuma sava netira dilsa jasatira latvaniem..pec tam var komentet kas notiek citas,bagatas valstis. #4 2023-12-09 02:41 siikaa16: Kāda tev daļa, kas ar ko guļ. Nebūsi ne prezidents, ne ministrs, ne deputāts, jo esi tups kā.... (aizmirsu kā sauc krievu armijas zābaku).
#5 2023-12-09 03:19 Savvalnieks: Biedre Sikaa nr ?
Allaz esmu apbrinojojis pasieceltos gaisregus - divana pirdejus,ekrana luretajus.....vini var uzstadit diagnozi ( paris neveiklos,nepaplasinatos teikumos ,) jebkam,jebkur,jebkura pasaules mala. Apbrinojamas spejas :-))) #6 2023-12-09 09:09 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai valstī viss kārtībā? (167)
Daudziem pastāvošā iekārta nešķiet pieņemama,lai gan šeit Oho situācija ir mazliet atšķirīga. Bet ja parādītos kāda ...
Kādēļ cilvēki nevar vienoties: uztaisām robotus, taksējam ... (15)
Cilvēki var vienoties, lai apslaktētu otrus, var vienoties pret klimata pārmaiņām, var vienoties lai par 8B uzceltu ...
Benzīna cena 1Ls/l - kad? (19)
Jūsu prognozes, cik drīz maksāsim 1Ls par litru benzīna? Un 2Ls/l? Un 3Ls/l? Un 5Ls/l + degvielas taloni?
Nodokļi no slimības pabalsta! (11)
šajā zagļu pārvaldītā valstī, pat no slimības pabalsta atvelk nodokļus !!
par okupāciju (20)
Visu laiku tiek runāts par to ka Krievijai ir jāatzīst Latvijas okupācija. Bet, vai tad tagad nav sava veida okupācija ... | ||||||||