![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Reklāmu aizliegums SIA "LV" (20)
Kā vērtējat reklāmu aizliegumu no Jaunā gada medijos? Kam tas izdevīgi?
Valsts, sabiedrība, kultūra (19)
Nu jau kādu laiku tiek apspriests JRT režisora Alvja Hermaņa laikrakstam Diena (24.05.2013.) paustais skatījums uz ...
9 maijs. (32)
Neteikšu neko ne sliktu,ne labu.Atstāšu to jūsu ziņā.Tad nu par un pret!Kāpēc būtu vai nebūtu jāsvin!?
Omikrona kārts. (105)
Par spīti cik vieglā formā tas parslimojams, šis ir jaunais kovidgalvu lolojums ar tik apbrīnojamu entuziasmu, ka rodas ...
Vai mums ir vajadzīga vēl viena ministrija? (28)
Un tomēr valdība uzcepa klimata un enerģētikas ministriju!Vai no tās būs kaut kāda jēga?Vai atkal kārtējie liekēži uz ... | ||||||||