FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  05-12-2023 14:52  15

Baznica ...lielakais zemes ipasnieks Latvija.

Patiesi neviltotu sajusmu izraisa fakts ka cilveki kaut kur nomale, sanemas, cupojas, ziedo lai atjaunotu kadu pamestu, kara sagrautu baznicu ( piemeram Dzukste )

Tas viss uz ta fona ka baznica ( Luteranu ) ir lielakais zemes ipasnieks Latvija ( oficiali ) un naudas viniem ir vairak ka....( Vispasaules Luteranu baznicas banka ).

Vai nav divaini ? Melnsvarci ka vesturiski " cakareja " cilveku pratus un makus, ta " cakare " joprojam, ir aitas kad tam tic, un nesavtigi ziedo, laiku, darbu, naudu.

Ziedojiet, ziedojiet mums, jo vienigie patiesie nabagi esam mes, un ziedojums pienakas mums ( sena zinge )

p.s. Nekad, nekad neticiet viriesiem kas nesa svarkus ( macitaji ).

Sievietes lopuTantes. Aizmirst
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Humora trūkums vai mazvērtības komplekss? (56)
Ne vienu vien reizi aizdomājos,kapēc Latvijā nav redzams viens no visā pasaulē zināmiem izklaides veidiem kā ...
traceris gaisregis (24)
re kaa piepildijaas..nedeelju atpakalj rakstiju ka muusu taukmuulji pieneemushi gudru likumu kaa tautai acis ...
Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...
Es ticu, ka komunisms būs! (27)
Kāds ir Jūsu viedoklis par Rubika izteicienu "es ticu, ka komunisms būs!"?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅