![]() | |||
|
|
Iepazīsties
150 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Savvalnieks: Biedri Laskovij.
Nebija nekadas " Ledus kaujas " bija varbut nenozimiga sadursme. Ari zviedru punktualajas chronikas nav nekas par Nevas kauju....velaku laiku fantazijas. #2 2023-11-12 19:02 jozolsen: Kad bermontieši bija Rīgā, pat ķeizars Vilhelms bija ieradies. Angļu impērijai ļoti nepatika un sāka domāt par karakuģu nosūtīšanu uz Daugavu. Latvijā bija TRĪSS marionešu valdības vienlaicīgi!!
#3 2023-11-12 20:58 Savvalnieks: Biedri Jozi.
Mo tu tur murgo.....vaciesi atbrivo Rigu 22 maija,sveikt ierodas pats keizars....uzstada " koka frici " Brivibas Terbatas sturi....kads te sakars ar Bermontiesiem....vaciesi padzen sarkanos...Stuckas valdibu....beidz murgott #4 2023-11-13 12:23 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Valsts institūcijas? (20)
Kurai no Valsts institūcijām jūs uzticaties(saeimai,valdībai,parlamentam vai tiesai)un kapēc???
Ko domājat par to patstāvīgo"histēriju"gar krievu valodu? (80)
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Kredītiestāžu likumā, kas paredz, ka Latvijas komercbanku ...
cik esam aizņēmušies, iztērējuši un cik jāatdod (15)
vai kāds/a zin cik Latvijas valsts ir aizņēmusies, cik un kam iztērējusi, cik un kad jāatdod??? Nu tā , pa lielam:)
Kāpēc cilvēki dzer? (48)
Nesen dzirdēju statistiku. vislielākie dzērāji esot moldāvi, leiši (3. vieta) ir apsteigusi krievus (4. vieta). ... | ||||||||