FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  12-11-2023 09:59 4  16

Lacplesi un sabiedrotie ( Antante ) kas cinas pret antiBolsevikiem " Bermontiesiem ".

Paradoksali..bet " Bermontiesi " Ziemel - Rietumu armija bija veidota ar merki cinai pret bolsevikiem lai ieti un vinus Peterpili nozmiegtu.Pret viniem cinas latviesi kuriem palidz sabiedrotie.

Vai 17.junijs.1940. gada nav karmiskais sods latviesiem ar komunistu okupaciju ?

Jautajumu vairak ka atbilzu.....jeb, nedari otram to..ko negribi lai izdara tev.

Bermontiade..jeb karmiskais sods ... Latvani un strelnieki,legionari.
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
LaskovijMerzavec: Jā - Hitlers bija sods par Ledus kauju!
#1
2023-11-12 18:39
Savvalnieks: Biedri Laskovij.

Nebija nekadas " Ledus kaujas " bija varbut nenozimiga sadursme.
Ari zviedru punktualajas chronikas nav nekas par Nevas kauju....velaku laiku fantazijas.
#2
2023-11-12 19:02
jozolsen: Kad bermontieši bija Rīgā, pat ķeizars Vilhelms bija ieradies. Angļu impērijai ļoti nepatika un sāka domāt par karakuģu nosūtīšanu uz Daugavu. Latvijā bija TRĪSS marionešu valdības vienlaicīgi!!
#3
2023-11-12 20:58
Savvalnieks: Biedri Jozi.

Mo tu tur murgo.....vaciesi atbrivo Rigu 22 maija,sveikt ierodas pats keizars....uzstada " koka frici " Brivibas Terbatas sturi....kads te sakars ar Bermontiesiem....vaciesi padzen sarkanos...Stuckas valdibu....beidz murgott
#4
2023-11-13 12:23
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Valsts institūcijas? (20)
Kurai no Valsts institūcijām jūs uzticaties(saeimai,valdībai,parlamentam vai tiesai)un kapēc???
Kuri vairāk sajauc prātu TV ekrānos? (20)
Žurnālisti vai politologi ar saviem spriedumiem?
Ko domājat par to patstāvīgo"histēriju"gar krievu valodu? (80)
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Kredītiestāžu likumā, kas paredz, ka Latvijas komercbanku ...
cik esam aizņēmušies, iztērējuši un cik jāatdod (15)
vai kāds/a zin cik Latvijas valsts ir aizņēmusies, cik un kam iztērējusi, cik un kad jāatdod??? Nu tā , pa lielam:)
Kāpēc cilvēki dzer? (48)
Nesen dzirdēju statistiku. vislielākie dzērāji esot moldāvi, leiši (3. vieta) ir apsteigusi krievus (4. vieta). ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅