FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Sanija_ dienasgrāmata
 Trešdiena 18-10-2023 19:47 43  126

Kādā pasaulē dzīvojam...

Irāna pacēla “atriebības” melno karogu. Mašhadā, Irānā, pie imāma Rezas mauzoleja tika pacelts melns karogs, kas nozīmē aicinājumu uz atriebību vai karu. Tas notika pēc Izraēlas uzbrukuma slimnīcai Gazā. Pēdējo reizi melnais karogs tika pacelts pēc Kasema Soleimani nogalināšanas, ko veica amerikāņi. Ja karogs kļūs sarkans, tas kļūs par aicinājumu sākt visu musulmaņu atriebību... Baisi, kādā pasaulē dzīvojam.

Stāsts Pārdomas
citi ieraksti Sanija_ d-grāmatā (~143)
Komentāri
CoCoSan: Ak Dieviņ tētīt, cik labi, ka mēs esam tālu un viņu pie mums praktiski nav. 🙏
#1
2023-10-18 20:07
Sanija_: Kopējais emocionālais fons tāpat ir traģisks un Latvija jau nepaliks neitrāla. Izraēlas karogu fiksi norāva, tagad gaida direktīvas.
#3
2023-10-18 20:09
siikaa16: Palestīnieši izšāva raķeti. Bet, lai paši tiek gala. Domāju, ka abas puses tīšām nešautu pa slimnīcu.
#2
2023-10-18 20:09
Sanija_: Klāt biji un redzēji? Tici, ka nešautu tīšām?
#4
2023-10-18 20:10
siikaa16: Jā, ticu. Kļūmes arī mēdz būt.
#5
2023-10-18 20:12
LaskovijMerzavec: Tā esot bijusi Hamas raķete….

Un arābu valstis nebūt nav vienotas….
#6
2023-10-18 20:13
Freddy Krueger: Sanij, nu jau arī izmeklētāji sliecas par labu Izraēlas teiktajam, ka paši pa savējiem ir izšāvuši.
#7
2023-10-18 21:40
Pārējos 36 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Referendums Īrijā par viendzimuma laulībām (40)
Šodien katoliskajā Īrijā tauta referendumā ar milzīgu pārsvaru esot nobalsojusi par viendzimuma laulībām. Kā jūs ...
Krievijas drons (42)
Ja tas drons pārlidoja pāri Baltkrievijai, tad sanāk ka tai nav nekādas Gaisa telpas aizsardzība?
kāds būtu jūsu redzējums ? (33)
Ņemot vērā situācijas saspīlējumu Ukrainā, radās fantāzija par tēmu :““ a ja nu ". Tātad , ja Nato sāk karot ar ...
Kuram tad ir taisnība? (23)
Skatījos šorīt Krievijas Biznesa kanālu un tur paziņoja statistikas datus, ka Krievijā valstij piederošie 10% uzņēmumi ...
Kauns vai gods ? (10)
Ja sabiedrība ir slima, tad būt par tās "krējuma" sastāvdaļu ir kauns vai gods ?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅