FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 17-06-2022 10:16 4  35

Cau vergi

A nu ka fiksi no portaala prom! izlaidushies galigi..neredzat ka bosam kurpes noputeejushas?:D luupinjas trubinjaa sarulleejam un cmok cmok..vakaraa atskaitiisieties.vai zaabacinji spozhi bosam:D

Cilveeces degradaacija Skopaas
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
tracer: Traceritis tikmeer ies nosnausties.noguru no pupu spaidiishanas
#1
2022-06-17 10:22
tracer: Kur jus palikaat?
#2
2022-06-17 17:49
CoCoSan: Tev tik lieli pupi, ka var paspaidīt? Nujāaa, sēdošs darbs, sēdošs darbs..
#3
2022-06-17 17:57
TikaiTu: CCS,neesi skaudiga😊! Tracerim jau tā bēdas -neviena nedod un Tu vēl sāksi skaust viņa pupus😂
#4
2022-06-17 18:57
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ārzemju latvieši (38)
Kā klājas tiem latviešiem, kuri strādā un dzīvo ārzemēs? Vai ir tik labi, kā stāsta?
Vai tiešām trūkst darbinieku? (65)
Lasu ziņās, ka darba devēji sūdzoties, ka neesot darbinieku. Bet pašķirstot vakances smiekli nāk, ka rakstīts ...
Kazino (9)
Kā pārskaitīt naudu no internetbankas Hipotēku bankā uz savu kontu interneta kazino?
Savs bizness vai strādāt cita labā ? (30)
Kuram būt ir izdevīgāk (ideālā variantā),uzņēmējam vai strādniekam ? Strādniekam nav daudz jādomā - tikai izpildi savu ...
Darbs ar normālu samaksu? (38)
Jau kādu mēnesi skatos darba sludinājumus un vispār runāju ar cilvēkiem par darbu. Algas ir vienkārši traģiskas. Reti ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅