FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 17-06-2022 10:16 4  35

Cau vergi

A nu ka fiksi no portaala prom! izlaidushies galigi..neredzat ka bosam kurpes noputeejushas?:D luupinjas trubinjaa sarulleejam un cmok cmok..vakaraa atskaitiisieties.vai zaabacinji spozhi bosam:D

Cilveeces degradaacija Skopaas
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
tracer: Traceritis tikmeer ies nosnausties.noguru no pupu spaidiishanas
#1
2022-06-17 10:22
tracer: Kur jus palikaat?
#2
2022-06-17 17:49
CoCoSan: Tev tik lieli pupi, ka var paspaidīt? Nujāaa, sēdošs darbs, sēdošs darbs..
#3
2022-06-17 17:57
TikaiTu: CCS,neesi skaudiga😊! Tracerim jau tā bēdas -neviena nedod un Tu vēl sāksi skaust viņa pupus😂
#4
2022-06-17 18:57
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko darīt ar zemi (8ha) Latgalē? (12)
ir 8 ha zemes Latgalē, ko jūs ieteiktu ar to darīt?
Līvānu mājas remonts (6)
Sveiki! Ar celtniecību esmu ļoti stipri uz ““Jūs", tapēc meklēju pēc padoma! Ir līvānu māja,apšūta ar ķieģeli, nodota ...
Kā nestrādāt mēnesi pēc atlūguma uzrakstīšanas? (12)
Kā labāk izdarīties, lai nebūtu jāstrādā obligātais mēnesis pēc atlūguma uzrakstīšanas? Un ko man var izdarīt, ja es ...
Ir nepieciešama nodokļu grāmatiņa? (15)
Strādāju vienā darbā, oficiāli, tad sapratu, ka vajag vel nedaudz naudiņu un izdomāju pastrādāt otrā darbā, oficiāli.. ...
Vai var atlaist no darba par slimošanu? (29)
Darbiniecei daudz slimības lapu gan pašai, gan viņas bērnam. Vai var atlaist no darba, jo darbā ir ļoti maz. vai ir ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅