FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 17-06-2022 10:16 4  35

Cau vergi

A nu ka fiksi no portaala prom! izlaidushies galigi..neredzat ka bosam kurpes noputeejushas?:D luupinjas trubinjaa sarulleejam un cmok cmok..vakaraa atskaitiisieties.vai zaabacinji spozhi bosam:D

Cilveeces degradaacija Skopaas
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
tracer: Traceritis tikmeer ies nosnausties.noguru no pupu spaidiishanas
#1
2022-06-17 10:22
tracer: Kur jus palikaat?
#2
2022-06-17 17:49
CoCoSan: Tev tik lieli pupi, ka var paspaidīt? Nujāaa, sēdošs darbs, sēdošs darbs..
#3
2022-06-17 17:57
TikaiTu: CCS,neesi skaudiga😊! Tracerim jau tā bēdas -neviena nedod un Tu vēl sāksi skaust viņa pupus😂
#4
2022-06-17 18:57
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāda pieredze strādājot uziņu dienstā un aizmiegot pie ... (9)
Reāls gadijums no dzīves, studiju gados strādāju uzziņu dienstā, laikam sestdienā bija jāstrādā un tā vienkārši forši ...
Ko nozīmē pašnodarbinātais, ar ko atšķiras no uzņēmuma ... (16)
Lai ietaupītu uz darbinieku rēķina, tiek piedāvāts kļūt par pašnodarbināto un maksāt nodokļus pašam. Kā tas viss reāli ...
Cik LV pelna labs speciālists? (20)
Pārstāvu eksaktās zinātnes (bieži dzirdēts, ka tādus speciālistus baigi vajag darbadevējiem). Esmu bijis uz vairākām ...
Pārdevēja amata apraksts (8)
Kur lai paskatās, kāds tas ir?
Kaļiņingradas efekts (11)
Esat dzirdējuši par Kaļiņingradas efektu biznesā? Kas tas tāds?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅