![]() | |||
|
|
Iepazīsties
170 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Tev tik lieli pupi, ka var paspaidīt? Nujāaa, sēdošs darbs, sēdošs darbs..
#3 2022-06-17 17:57 TikaiTu: CCS,neesi skaudiga😊! Tracerim jau tā bēdas -neviena nedod un Tu vēl sāksi skaust viņa pupus😂
#4 2022-06-17 18:57 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ārzemju latvieši (38)
Kā klājas tiem latviešiem, kuri strādā un dzīvo ārzemēs? Vai ir tik labi, kā stāsta?
Vai tiešām trūkst darbinieku? (65)
Lasu ziņās, ka darba devēji sūdzoties, ka neesot darbinieku. Bet pašķirstot vakances smiekli nāk, ka rakstīts ...
Savs bizness vai strādāt cita labā ? (30)
Kuram būt ir izdevīgāk (ideālā variantā),uzņēmējam vai strādniekam ? Strādniekam nav daudz jādomā - tikai izpildi savu ...
Darbs ar normālu samaksu? (38)
Jau kādu mēnesi skatos darba sludinājumus un vispār runāju ar cilvēkiem par darbu. Algas ir vienkārši traģiskas. Reti ... | ||||||||