FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Zinta dienasgrāmata
 Pirmdiena 02-03-2020 19:58 4  39

Masaki Nakagawa

Man ļoti patīk japāņu mūziķa Masaki Nakagawa izpildītās dziesmas. Mūzika nepārņem balsi, dziesmu. Skaidri saklausāmi vārdi. Ļoti skaisti, izjusti.

https://www.youtube.com/watch?v=ShUm4mAoB48&list=RDShUm4mAoB48

Svētki pagājuši Pavasarīgi saulainā diena.
citi ieraksti Zinta d-grāmatā (~8)
Komentāri
Jurij__1962: padomāju Tu japaniski proti :)
#1
2020-03-02 21:20
Zinta: Nē , nemāku gan. Bet dziesma skaista.
#2
2020-03-02 21:28
Jurij__1962: japāņis "mīr Ratviju" :)
#3
2020-03-02 21:39
Jurij__1962: nē, šitais "l" labi izruna, malacis , un dzied labi
#4
2020-03-02 21:54
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur Rīgā nopirkt lietotas grāmatas?  (13)
Kur (Rīgā) varētu nopirkt grāmatas? Es zinu, ka grāmatnīcās, bet tādas, kuras jau ir izpirktas... tb, lietotas - ...
Vai "Mans tēvs baņķieris" var kaut kur noskatīties? (0)
Vienalga online vai offline :) Neesmu redzējusi, nav sanācis, bet ļoti gribētu.
Palīdziet atcerēties... (3)
Senāk pa tv gāja ļoti interesants sereāls. Parasti cilvēki nonāca džungļos, kur dzīvoja kaut kāda sena cilts. Viegli ...
Latviešu aktieri krievu seriālos (22)
Tagad skatos jauno 2014. gada krievu detektīvseriālu "Inkvizitors" un mani pārsteidz, cik labi tur vēl spēlē latviešu ...
Dziesma "tikai atmiņas vien žēlas, palika no mīlas ... (3)
Varbūt kāds(a) zin, kas ta varetu būt par dziesmu un, kas vinu izpilda....par nožēlu, atceros tikai daļu no ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅