FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Letija dienasgrāmata
 Trešdiena 20-03-2019 19:46 4  51

RDSD

Lasīju divreiz, bet tad sapratu, ka visas situācijas, kas normāli varētu šķist pilnīgi absurdas, RD (Rīgas dome) sakarā tās ir pašsaprotamas.

Citāts no avīzes "Diena" (vakar) :" Jāatgādina, ka 2016. gada augustā RD priekšsēdētājs toreizējam RDSD direktoram XXXX izteica neuzticību, bet pilnībā atlaist viņu nevarēja, jo pret to iebilda arodbiedrība. XXXX tika noteikta dīkstāve - reālus pienākumus viņš amatā neveica, bet alga tika maksāta.

Par RDSD direktora pienākumu izpildītāju iecēla YYYY, līdz ar to alga joprojām tiek maksāta diviem RDSD vadītājiem."

P.S. Vārdus neminēju, bet tam jau arī nav būtiska nozīme šajā kontekstā.

Performance Skats no malas (bet, ne gluži neitrāls!)
citi ieraksti Letija d-grāmatā (~6)
Komentāri
jozolsen: neuzticams otkatos?!!
#1
2019-03-20 19:56
nazis: Tās ir juridiskas nianses, kad cilvēku atlaist nedrīkst, bet darbu arī nevar uzticēt, jo zaudējis uzticību. Tādi mums ir likumi. RD šeit nebija izvēles, bet par pārējo RD darbu es labāk neizteikšos (esmu zaudējis prasmi krievu lamu vārdu izvēlē).
#2
2019-03-20 20:09
Letija: No 2016. gada.....!!! Tie nav 2 mēneši, piemēram (kas jau būtu daudz!).
#3
2019-03-20 20:18
jozolsen: Patiesība ir daudz skarbāka. NA pārvaldē VISU laiku vēsturiski ir bijušas valdošās ministrijas, organizācijas , lai nepieļautu..Tāda kabatas partija darboņiem , no patriotisma -tikai ārējais..
#4
2019-03-20 23:27
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kādu jūs redziet pasaules nākotni? (28)
Piemērām, 5-10 gadu robežās. Vai līdz 2030.gadam.
Kovids ir tikai puķītes-auglīši vēl priekšā! (63)
Tā kādā intervijā izsaka viedokli "laibais"onkulis filanLops Bils Geits.Tuvākajā nākotnē Nākamā zaraza būšot vēl 10 x ...
Pataloģiski meļi? (19)
Vai kāds Latvijā vēl tic un klausās, ko runā valdība un deputāti? Vai arī visi ir pārliecināti, ka tie ir pataloģiski ...
veeleeshanu legimitaate (37)
veeleeshanas notikushas. es tik nesaprotu vienu..slesers uzvareeja..shoreiz nebuus runa par to vai patik vinsh vai ...
Pokemon GO (25)
Ko domaajat par sho joku? Pienjemu, ka muus tas vairs neskar, bet vai nevajadzeetu jaunaas paaudzes meegjinaat kaut ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅