![]() | |||
|
|
Iepazīsties
100 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
sttihija: Es gribēju latu ar krupīti,tā arī neesmu dabūjusi. :( Paturēšu ūdensrozi,sirdi,eglīti...protams arī 1 lasi.
#1 2013-11-17 13:17 Alison: Es arī laikam kādu lasi paturēšu. Par tām jubilejas naudiņām - tās taču nav pa īstam īstas - tikai tādas krājamās nozīmītes kaut kādas viena lata vērtībā. Nezinu gan, kāpēc gribam tās lielākā godā, kā viņām pienākas, iecelt :)
#4 2013-11-17 14:21 VIHRJ: Cilvēks jau ir nonsens,ka ikdienas sviedri nav modē!Bet,re uzdzīve - tas pasaules godības žests,o jā tas ir.Tad tur iezogas i viltus sentiments.Bet nauda mīl - STULBUMU!
#7 2013-11-17 15:22 non_grata: ir vairāki nepilni komplekti, visos trūkst stārķu un skudru:( ja nu kādam ir lieki un nemaz negribas tos paturēt,tad davai mainamies!:)
#5 2013-11-17 14:47
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Saeimas nomaiņa (47)
Internetā lasīju, ka 01.11. CVK tiks iesniegts priekšlikums par 14.Saeimas atlaišanu. Personīgi es grasos grasos to ...
82% no 2017. gadā radītās bagātības aizgāja 1% bagātāko ... (32)
Šodien Oxfam izdevis pārskatu, kurā ir divi fakti: 1) no 2017. gadā radītās bagātības 82% aizgāja 1% pasaules bagātāko ...
Kas būtu sagaidāms no Krievijas, ja Latvijā sāktos līdzīgi ... (31)
Protams, tā tik tukša runāšana, taču kā būtu, ja būtu? Ja latvieši arī apvienotos protestējot pret esošo iekārtu, ...
Progresīvais ienākumu nodoklis - kam tas paredzēts? (52)
Valsts ieviesīšot progresīvo ienākumu nodokli. Nepagāja ne 20 gadi ... opā, varbūt arī ne visiem. Ofšoriem ne, Ferrari ... | ||||||||