![]() | |||
|
|
Iepazīsties
90 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Amanda1968 dienasgrāmata
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Cik es varu prasit par aprupēšanu mājas? (10)
Vai es varu prasīt par stundu dienā 2 euro, un cik tad par nakti man paprasīt algu par veca cilvēka aprūpēšanu mājās?
Kā noslēgt darba līgumu krāpnieku firmā, lai neapkrāpj? (16)
Tā firma ir slavena ar to, ka nemaksā nodokļus par darbiniekiem, kaut arī darba līgumi ir noslēgti. Viņi vienkārši ...
Kā lai nolaižas līdz plauktu krāmētāja līmenim? (47)
Desmito mēnesi esmu bez darba. Bezgalīgie CV sūtījumi tukšumā, tikai dažas darba intervijas. Tikko man piedāvāja darbu ...
Bezdarbnieku pabalsts. (8)
Ja man ir 26/27 gadu darbastāžs, vai es varu pretendēt uz bezdarbnieka pabalstu 3 mēnešus no darba algas 100% apmērā? | ||||||||