![]() | |||
|
|
Iepazīsties
290 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Amanda1968 dienasgrāmata
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai varu iemaksāt par sevi sociālo nodokli? (5)
Vai varu iemaksāt par sevi sociālo nodokli,ja pietrūkst lai saņemtu bezdarbn.pabalstu?
Kā tagad ir pēc likumdošanas, darbinieku atlūgumi vairs nav ... (13)
Sāku strādāt otrā darbā, lai nedaudz piepelnītos. Atklāti gan pateicu, ka tas ir uz laiku, jo ilgi jau nevarēšu pavilkt ...
ar vai bez nodokļiem? (30)
Pēdējā laikā daudzi strādājošie izvēlas paši labrpātīgi nemaksāt nodokļus, tāpat daļa uzņēmumu uzskata, ka maksāt ...
Cik tālu izstrādē ir mazumtirzniecības konstantais nodoklis? (0)
varbūt kāds zinošs šeit atrodas, cik tālu ir ielu tirzniecībā vienotais nodoklis un atļauja neizmantot kases aparātu ?
Ļoti maza biroja noma Rīgā (11)
Vai ir ceribas Rīgā nonomāt ļoti mazu biroju - tikai viena maza telpa (1-2 cilvēkiem, elektrība, nets un varbūt kaut ... | ||||||||