![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lett dienasgrāmata
lett: Skat. http://www.autofotoorientesanas.lv/?o=jaunumi
Tas ir pa Latviju, ne pa pilsētu!:) #5 2010-03-02 12:06
Pārējos 36 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Tranzīta numuru max termiņš mocim no Vācijas (4)
Cik lielākais termiņs dodas tranzīta numuram vācijā pirktam mocim?
Čīkst bremzes (10)
Manam Golfam III sākušas čīkstēt bremzes. Īpaši riebīga skaņa lēzeni bremzējot.Kas par vainu? Vai tas ir bīstami man ...
Dzen eļļu turbīnā caur motora ventilāciju (8)
Sāka dzit ellu turbīnā caur motora ventilāciju un ieplūdes kolektorā tik traki ka motors uzgaazejot nemet nost ...
Autoelektriķis SAAB (8)
Vai kāds var sakarīgi atbildēt, kur meklēt zinošu autoelektriķi, kurš saprot no SAAB. Manā Bauskas servisā neatrada ... | ||||||||