![]() | |||
|
|
Iepazīsties
310 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Auto noņemšana no uzskaites (6)
Mans auto pēdējā laikā tik daudz plīst, ka nu jau kopš jaunā gada stāv pagalmā nekustināts. Es nezinu ko ar viņu ...
Augstos apgriezienos ielika D (4)
Iedevu auto un cilvēks sagazēja un iemeta draivā. kas varēja notikt? Sajūgs vai kārba pagalam? Automats Dodge 3.3i
ģenerators (12)
Sveiki man ir vito 2007gada nepilna gada laika esu nomainijis jau 3 generatorus.gribeju pajautat kas varetu but kad ...
Kādas ir ceļu policijas metodes, tehnoloģijas? (17)
Pārpratuma dēļ nokavēju vienu dienu auto tehniskai apskatei. Uz ceļa, ar visu krāsu bākugunīm apturēja policijas busiņš ... | ||||||||