![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Tessa dienasgrāmata
Cerinju_Peeteris: 11 gadus bija pilntiesīga pilsēta :D [tā gan mana bērnības zeme .. dzimis esmu dikti neinteresantā vietā :P]
#3 2021-11-08 19:26 Cerinju_Peeteris: Nu jā vēl var piebilst .. ka latviešiem [sen senāk] ar dzīvošanu īsti toviet neveicās :D
#5 2021-11-08 19:33
Pārējos 87 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā no Rīgas nokļūt Baltajos klānos pie Aiviekstes? (8)
Darba kolēģi brauc laivot no Lubāna ezera pa Aivieksti, tomēr varu piebiedroties tikai nākamajā dienā (Pk). Meklēju ...
kādi sightseengs ir Minskā? (17)
uz dažām dienām došos uz Lukašenko metropoli. brauciena programma izstrādāta daļēji, tāpēc būs arī laiks, lai apskatītu ...
Ekskursijas Sarmelšeihā (10)
Uz kurieni noteikti būtu jāaizbrauc un kurās firmās šīs ekskursijas labāk iegādāties?
Ja starp lidojumiem ir jāgaida 12 stundas un vairāk. (26)
Ar Aeroflot no Rīgas ir iespējams aizlidot uz ASV, bet nakts jāpavada Maskavas lidostā. Vai aviokompānijai ir ... | ||||||||