![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
sttihija: Es gribēju latu ar krupīti,tā arī neesmu dabūjusi. :( Paturēšu ūdensrozi,sirdi,eglīti...protams arī 1 lasi.
#1 2013-11-17 13:17 Alison: Es arī laikam kādu lasi paturēšu. Par tām jubilejas naudiņām - tās taču nav pa īstam īstas - tikai tādas krājamās nozīmītes kaut kādas viena lata vērtībā. Nezinu gan, kāpēc gribam tās lielākā godā, kā viņām pienākas, iecelt :)
#4 2013-11-17 14:21 VIHRJ: Cilvēks jau ir nonsens,ka ikdienas sviedri nav modē!Bet,re uzdzīve - tas pasaules godības žests,o jā tas ir.Tad tur iezogas i viltus sentiments.Bet nauda mīl - STULBUMU!
#7 2013-11-17 15:22 non_grata: ir vairāki nepilni komplekti, visos trūkst stārķu un skudru:( ja nu kādam ir lieki un nemaz negribas tos paturēt,tad davai mainamies!:)
#5 2013-11-17 14:47
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Teiciena "Spēle uz vieniem vārtiem" jēga (18)
Sveicināti! Vai varat padalīties kāda ir šī teiciena loģiskā jēga?
Būt vai nebūt latviešiem pēc 100 gadiem (26)
Pēdējā laikā daudz tiek runāts par bēgļiem, kurus vajadzētu izmitināt Latvijā, tajā paša laikā liela daļa Latvijas ...
Kā tas ir mūsu valstī iespējams? (98)
Kā daži valsts vīriņi drīkst notirgot ārzemju investoriem Latvijas valsts īpašumu? Gan jau sapratīsiet par ko jautāju, ...
Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? (45)
Kā Jums iet ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? Vai esat izdomājuši, par ko balsosiet? Vai debašu un reklāmu ... | ||||||||