![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
sttihija: Es gribēju latu ar krupīti,tā arī neesmu dabūjusi. :( Paturēšu ūdensrozi,sirdi,eglīti...protams arī 1 lasi.
#1 2013-11-17 13:17 Alison: Es arī laikam kādu lasi paturēšu. Par tām jubilejas naudiņām - tās taču nav pa īstam īstas - tikai tādas krājamās nozīmītes kaut kādas viena lata vērtībā. Nezinu gan, kāpēc gribam tās lielākā godā, kā viņām pienākas, iecelt :)
#4 2013-11-17 14:21 VIHRJ: Cilvēks jau ir nonsens,ka ikdienas sviedri nav modē!Bet,re uzdzīve - tas pasaules godības žests,o jā tas ir.Tad tur iezogas i viltus sentiments.Bet nauda mīl - STULBUMU!
#7 2013-11-17 15:22 non_grata: ir vairāki nepilni komplekti, visos trūkst stārķu un skudru:( ja nu kādam ir lieki un nemaz negribas tos paturēt,tad davai mainamies!:)
#5 2013-11-17 14:47
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz ...
Tiko aizvadīts 4. maijs, ko svinējāt? (37)
Šogad internetā blīvs viedoklis, ka svin ´´Neatkarības atjaunošanas svētkus´´, pat kalendārā tā ...
Kāpēc daudzi cilvēki uzticās tam ko saka pa TV? (30)
Tēma ir par visu kopumā.Vai tad nav tā ka mums daudz ko melo?
Zagļu valsts (24)
Šovakar TV Panorāmas sižetā par korupciju Rumānijā intervētais rumānis teica apm. šādi: "A ko tad jūs gribat - mēs tak ...
eiro ieviešana (61)
Mani personīgi satrauc tā eiro ieviešana 2014.gadā...stabilitāte..garants... Bet laikam jau Latvijas iedzīvotāju ... | ||||||||