FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
peliite0908 dienasgrāmata
 Ceturtdiena 14-03-2024 19:38 6  15

CUT MY LIFE INTO PIZZAS

labvakar OHO!

ŠOVAKAR mieloshos ar pizza! (yum)

kada ir jusu milaka, vai ir kadi iecienitakie pasutijumi vai pizzerijas?! ?!

P.S. THIS IS MY LAST RESORT......

jauku vakaru, sieriigie!

paardomas.......
citi ieraksti peliite0908 d-grāmatā (~7)
Komentāri
Sigvarts60: Latviski to sauc par plātsmaizi. Nepatīk tikai tomātu mērce.
#1
2024-03-14 21:10
peliite0908: es prasiiju, kas patiik.......
#2
2024-03-14 21:24
Sigvarts60: Bet es pateicu, kas nepatīk, un ar to arī varam beigt sarunu. :)
#3
2024-03-14 21:27
988: Ar makaronisiem un sierinu! (yummy) 👍
#4
2024-03-14 22:04
tracer: un snabiti
#5
2024-03-15 06:20
CoCoSan: Uff, izlasīju, iedomājos, sagribējās, pasūtīju. 😅
Pavasara ierašanās jānosvin.
#6
2024-03-15 15:30
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Baraviku mērce (12)
Sveiki, sēņotāji, padalaties ar savu garšīgākās un oriģinālākās baraviku mērces recepti.
Kā iemācīties gatavot ēst? (14)
protu tikai uzvārīt griķus,uzcept kartupeļus un olas,bet labāk gan man patīk,ja ēdienu gatavo citi,kaut arī tagad tas ...
Maizes recepte un cepšana? (14)
Gribu iemācīties cept maizi... Varbūt kāds var palīdzēt? Starp citu, ļoti mīļa dāvana Ziemassvētkos.
Ko vēl var darīt ar vēl negataviem Āboliem??? (28)
ieteikumi, idejas par vēl negatavo ābolu izmantošanu! Ķīseļus vairs neviens negrib dzert, uzpūteņi arī jau bija, ābolu ...
Ko domājat par bio eko produktiem? (21)
Vai tie ir labāki kā pārējie?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅