FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 SeejuVeeju,  23-10-2021 11:05 10  67

Lūgšana....

Mīļais Dievs, lūdzu Tevi, dod man pacietību, izturību, sapratni, spēku, iejūtību šo visu izturēt un-tā, katram gadījumam - pāris miljonus eiriku!

Amen!

Ābolīši:) XXX
citi ieraksti SeejuVeeju d-grāmatā
Komentāri
straume22: (arī lūdz Dieva žēlastību sakarā ar "katram gadījumam"
#1
2021-10-23 11:31
SeejuVeeju: Lūgsimies viens par otru, ātrāk piepildīsies :))))
#3
2021-10-23 11:41
lapukoks: Vai Tu šo lūgšanu skaiti regulāri? Un kaut kas jau nesāk piepildīties?
#2
2021-10-23 11:39
SeejuVeeju: Es tikko sāku, tikko nāca apgaismība, ka "LŪDZIET UN JUMS TIKS IEDOTS!" , ziņošu par rezultātiem....
#4
2021-10-23 11:43
988dzēsts 2021-10-23 12:12
VienkarsiEsdzēsts 2021-10-23 14:35
Savvalnieksdzēsts 2021-10-23 14:35
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Rietumu vai Vediskā astroloģija? (19)
Kura astroloģija ir precīzāka - Rietumu vai Vēdiskā? Pēc Rietumu sanāk, ka esmu viena zīme, pēc Vēdiskās pavisam cita ...
Vai man ir uzlikts lāsts? (11)
Dzīvē neveicas. Pēkšņi viss ir sagājis grīstē. Ko darīt?
Kas ir māņticība jūsu izpratnē ? (15)
Kāpēc daži cilvēki ar gadiem paliek arvien māņticīgāki , citi turpretim arvien racionālāki? Kāpēc vieni redz ...
Saderība Ūdensvirs- sieviete Auns- vīrietis. (10)
Vai iespējama sapratne, laimīga kopdzīve?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅