![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lett dienasgrāmata
lett: Skat. http://www.autofotoorientesanas.lv/?o=jaunumi
Tas ir pa Latviju, ne pa pilsētu!:) #5 2010-03-02 12:06
Pārējos 36 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Panelī "paukšķ" (9)
Kādu laiku sadzīvoju ar šo problēmu, bet nu sāk jau apnikt.... Proba tāda: reizumis pašā mērinstrumentu panelī kaut kas ...
Audi 80 b4 1992.g (8)
Es atradu vainu kapēc man pečka nesilda, izrādās ka termostats nemaz nav iekšā. Kad nomainīju termostatu parādījas ...
Kā panākt tādu pat nobraukumu l/100km ar sašķidrināto gāzi ... (34)
Saprotu, nedaudz ne par iepazīšanos, precīzāk ieliku šo pašu jautājumu iauto, tur gan esmu cita persona:) Bet nebūtu ... | ||||||||