![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
DanaL: Nu, tas saprotams. Bet kašķis vienu dienu, kašķis otru.... tak ar trešo reizi pat aunam jāsaprast, ka kašķa taktika nestrādā, pareizāk sakot, strādā pretējā virzienā, sievieši ne tikai gaidās nesper soli pretī, bet liek kājas pār pleciem cik jaudas.
#5 2022-01-25 20:48 988: Domaju, tadu istu sieviesnideju seit nemaz nav. Ta ir poza, maska. Viniem visiem ir mates, omes, tantes. Kpc lai nistu. Ir neapmierinatiba ar sevi, nesakartoto privato dzivi u.c., un pieradums (atkariba) tuset soc.saitos. Nespeja izcelt "isto", kada, visdrizak, tur nemaz nav, rada negativu. .
#2 2022-01-25 20:10 DanaL: Es agrāk arī domāju, ka poza. Tagad vairāk šķiet, ka tomēr mentalitāte. Jo nekādu citu tēmu viņiem nav
#7 2022-01-25 21:08 TikaiTu: Pieļauju, ka šoreiz radinieces nav jāņem vērā. Vairāk sliecos domāt, ka šie vīrieši no sieviešu puses kādreiz ir ļoti sāpināti un tagad cenšas "atriebties" visām. Un tomēr....cauri viņu tekstiem "spīd" cauri vēlme būt saprastam, mīlētam...Tikai,kungi,ar tiem indīgajiem tekstiem jūs nevienai sievietei neliksieties intereses vērts. Tā arī paliksie
#3 2022-01-25 20:21 langstins: Strādāju miesnieku brigādē ar Depiešiem.
Cauru dienu dziesma-Ļubimaja moja. Atbrauca čalim meitene uz Vāciju-puņķi,asaras,Mīlestība-no rīta zila acs... #6 2022-01-25 20:56
Pārējos 55 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Sakiet ludzu, kur ir palikushas baltaas kakas? (14)
Visu berniibu atceros, ka uz ielas meetaajaas mistiskaas baltaas kakas, kas tas bija par fenomenu un kapec to vairs nav?
pēcdzemdību laktācija kucītei,kā apturēt,ja kucēni ... (10)
Vai ir kādas zāles ,lai mazinatu piena veidošanos kucītei,lai nebūtu viņi tā jācieš,kamēr piens sadeg.kucēnus nevarējām ...
kas tas : daži koki Rīgā stāv cieši aptīti, kā ar plēvi ? (11)
kā zirnekļa tiklā, un to dara kaut kādi tārpi, varbūt tie kādi zīdtauriņi ? | ||||||||