![]() | |||
|
|
Iepazīsties
220 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Flints dienasgrāmata
Flints: Varbūt, no malas skatoties, tomēr ir labāk redzams. Kas tieši ir pārspīlēts...?
#2 2026-06-22 21:19 straume22: (kārpī aiz kautruma(lasiet - aiz pieticības) ar kurpsPurncGalu zemi)
Re-kā Mr. Flints māk! Uz 100%! Desmitniekā! Viss čikiniekā! (izvērsti) It´s when everything is better than expected, when things are going great, when you are feeling better than ever and everything is perfect - that´s čikiniekā! (attopas, aiziet apskatīties anketas oho platformas uzturēšanās atļauju, sadaļa profila dati, acis) Kā ietrāpījās zaļas! (uzliek saulesbrilles stila akcentam Dolce Gabbana zīmola, lai nenoskauŽ!) :)) #5 2026-06-22 22:32 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||