FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Wintere dienasgrāmata
 Svētdiena 21-06-2026 21:15 15  54

Mana slepenā dzīve.

Nu jau divas dienas lielās lietavas ir beigušās. Pie apvāršņa parādījies mega karsts laiks, īsts siena laiks. Esmu neprātīgi laimīga, ka mūsdienās šīs izklaides izpaliek. Kaut kad agrā bērnībā ar koka grābeklīti grābu gan. Ok, par savu lielisko bērnību neko nestāstīšu. Kā jūs panesat karsto laiku? Es superīgi. Bet mans nabaga suns gan nepanes karstumu, vakar divas reizes vēma, nevar zināt, vainīga jaunā suņu barība vai karstuns. Tas varētu būt īsumā viss. Kā pie svētdienas iepriecināju sevi ar bulciņu un pepsi. Dzīve ir skaista.

Citāts.
Komentāri
Egi: "Siena laiks" ,kā tāla bērnības atmiņa.
Nemīlēju,...bet vienmēr piedalījos. ( kad "pilsētnieks" ierodas laukos pie radiem-varianti izpaliek )
Kaifīgākais bij pēc Tādas dienas darbiem-->vakarā izkurināta pirtiņa + auksts dīķis.

Man kā Tavam sunim-karstums nepatīk... :D
#1
2026-06-21 23:11
Wintere: Jā, tagad viss vienkāršāk, siena vākšana mehanizēta no a līdz z.
#2
2026-06-22 05:50
DanaL: Nu jau laiciņš pagājis, kopš es ar sevi sarunāju, ka saulīte+karstums nav mani labākie draugi. Mans standarts un komforta t⁰ ir tie paši tradicionālie 20-22⁰C. Ari 25-26 vēl ir OK. Augstāk jau par daudz.
#3
2026-06-22 07:09
Wintere: Meita vakar prasija, vai Āfrikā ir tāds laiks kā pie mums. Nu noteikti, ka tur ir karstāks, Bet nevar zināt, varbūt ka viņiem snieg. :D Vakar saulē termometrs jau rādija ap 40.
#5
2026-06-22 09:02
egretta: Karstums nav arī mans sabiedrotais. Ieraugot Meteo aplikācijā solītos 32° nākam svētdien... Cerams, mainīsies prognoze!
#4
2026-06-22 08:21
988: Nepanesu. Tads karstums, ka... saaukstejos. Deguns pilns, snaukajos, klepoju. Tropiskas naktis pie vainas. Vel nedelu... Sola +38
#6
2026-06-22 09:13
DanaL: Tas, kas ko rāda saulē, lai nemežģītu smadzenes - kur saulē ūdenī vai koka stabā, neskaitam. Meteorologi to mēra ēnā, patālāk no dažāda veida situmnesējiem, tipa saule, mūra vai koka siena , utt.
#7
2026-06-22 09:21
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅