FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
ZaneZinLabaak dienasgrāmata
 Trešdiena 17-06-2026 09:51  16

Mazā dzīve ...

Cordelia - Little Life "i think i like this little life"

Dziesma Cordelia "Little Life" ir par samierināšanos ar dzīves nepilnībām un spēju novērtēt mazos, ikdienišķos laimes brīžus. Dziesmas vēstījums nav par grandioziem sasniegumiem, bet gan par atziņu, ka dzīve ir "nedaudz grūtāka, nedaudz stresaināka un nedaudz sarežģītāka", nekā gaidīts, tomēr tajā ir daudz skaista.

Piedziedājuma rinda "I think I like this little life" ("Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve") izsaka pateicību par vienkāršām lietām — vakariem pie svecēm, tuvību ar mīļiem cilvēkiem, kopīgiem mirkļiem un spēju pieņemt nenoteiktību

Mazā dzīve

Kā tu mani raksturotu?

Kā gaismu?

Ar vārdiem, kas, tavuprāt, man patiktu?

Ja es atklātu, ka spēju cīnīties,

Vai es šovakar tevi aicinātu līdzi?

Nedaudz vairāk, nedaudz mazāk,

Nedaudz grūtāk, nekā man stāstīja.

Nedaudz labi, nedaudz saspringti,

Nedaudz vecāka, nekā domāju, ka būšu.

Bet es...

Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve,

Šī mazā dzīve.

Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve,

Šī muļķīgā mazā dzīve.

Acis smaida sveču gaismā,

Nesaderīgi krēsli.

Rokas sastopas un krustojas,

Ir skaļi, bet šis troksnis sasilda manu sirdi.

Un laiks vairs nešķiet īsts, kamēr saule noriet.

Ak, ak, ak...

Nedaudz vairāk, nedaudz mazāk,

Nedaudz grūtāk, nekā man stāstīja.

Nedaudz labi, nedaudz saspringti,

Nedaudz vecāka, nekā domāju, ka būšu.

Bet es...

Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve.

Vienmēr mazliet pietrūkst,

Nekad īsti nezinot, kādēļ.

Joprojām jūtoties kā apmaldījusies dvēsele.

Bet mēs abi...

Kad es ieskatos tavās acīs, es zinu,

Ka nekas nav drošs un garantēts.

Tomēr es vairs nezinu,

Vai tas mani vēl sāpina.

Nedaudz vairāk, nedaudz mazāk,

Nedaudz grūtāk, nekā man stāstīja.

Nedaudz labi, nedaudz saspringti,

Nedaudz vecāka, nekā domāju, ka būšu.

Bet es...

Jā, es...

Jā, es...

Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve,

Šī mazā dzīve.

Man šķiet, ka man patīk šī mazā dzīve,

Šī muļķīgā mazā dzīve.

Es

Par ļaušanu būt ... Florence + The Machine - Dog Days Are ...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Eduardam Rozenštrauham 100 (35)
Kā jums patīk viņa dziesmas? Tā ir māksla?
Inglourious Basterds (8)
Laba filma? Ja laba, tad kas jūsuprāt viņa ir ievērības cienīgs?
Kas dzied, dziesmas nosaukums (5)
"Ja mode liks tu ģērbsies pliks....jo modei modes spēks ... .. jāda ir cilvēka daba" Neko vairāk nespēju ...
Uncharted un The Batman? (20)
Ko jus sakat pa jauno filmu Uncharted un The Batman?
Kā saucas dziesma, kas izpilda??? (3)
"Jel pagaidiet dzērves, kaut mirklīti vēl.šīs vasaras glāsts bija tik maigs..."

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅