FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
veeja_roze dienasgrāmata
 Otrdiena 16-06-2026 11:46 4  43

Vēlreiz par FB

Vai tas, ko minu iepriekšējā ierakstā ir saistīts ar konta uzlaušanu un tādā veidā tagad krāpnieki ievāc foto, dokumentu kopijas uc? Jeb to dara pats FB? Man gan neizskatās, jo es neko ne komentēju, ne postus liku, ne bildes. Pilnīgi neko.

Ir kādam bijusi ar šo saskare? Kā izgajāt no situācijas. Mesindžerī daudz vajadzīgas sarakstes bija.

Stulbais feisbuks.
citi ieraksti veeja_roze d-grāmatā (~2)
Komentāri
veeja_roze: Uz inbox atnāca ziņa:Tavs Facebook konts ir aizturēts. Tas izdarīts tādēļ, ka tavs konts vai tajā veiktas darbības neatbilst mūsu Kopienas standartiem attiecībā ......
Augšā virs e-pasta sarkaniem burtiem-
Mūsu sistēma ir identificējusi šo ziņojumu kā spamu un jau bloķējusi šo sūtītāju. Pārvietot uz Spam
#1
2026-06-16 11:52
dabasmiilis: Ko var gribēt no spiegu lapeles!? 🔴Tas viss ir, lai savu biometriju ievadi. Neesi neko pārkāpusi!

⬛Laikam aizvakar neļāva ielogoties, vēlāk izrādījās, ka daudziem pasaulē tā problēma bijusi, bet tajā brīdī padomāju, ka laikam esmu bloķēts par taisnības teikšanu kādā grupā. 🙂

🟢Intereses pēc nolēmu pamēģināt uztaisīt jaunu kontu, lai skaidri zinātu vai esmu bloķēts, vai arī vienkārši pats fb gļuko. Sākotnēji arī tur pie reģistrācijas meta brīdinājumu, ka kaut kas nogājis greizi. Vēlāk, kad fb atsāka darboties, laist sevī iekšā.
Vienalga turpināju reģistrāciju, gribēju zināt, vai tur jau biometrijas un qr kodus nepieprasa... Un jā tiku tikai līdz biometrijai, kur pieprasa atvērt kameru un nofočēt vai nofilmēt sevi reāllaikā. Pie tā arī metu mieru, klapēju visu ciet - sapratu, ja esošo kontu pazaudēšu, tad fb priekš manis būs miris, jau tā tur reizi mēnesī tikai ievelkos, lai paskatītos, kas pasaulē notiek. Tā kā priekš manis tā nebūtu traģēdija pazaudēt to globālistu spiegu lapeli.

Vēlāk iegāju emailā, tur tieši šī ziņa, ka jums 180 vai cik tur dienas, lai veiktu izmaiņas vai izlabotu tur kaut ko, un ka varat apelēt, intereses pēc nospiedu uz apelācijas pogas, un tavu brīnumu, tiku novirzīts atpakaļ pie tā jaunā konta reģistrācijas, tajā pašā vietā, kur jāatver kamera un sevi jānofočē, lai fb spiegi zinātu, kāda aita reģistrējusies viņu meta pasaulē!

⬛FB gribēju pārbaudīt, jo nesen bija interesanta pieredze ar gugles kontu, vēl vasarā pēdējo gmail reģistrēju, tad ziemā izdomāju vēl vienu reģistrēt, bet tur priekšā prasa qr kodu skenēt, vai ko tur ar viņu. Tā arī pie konta tur netiku, sapratu, ka ar gugles kontiem man vairs darīšanu nebūs, tas pats qr kods laikam metās virsū, kad arī centos jau vecajos kontos ielogoties, tā kā tur vairs nelogojos.
#2
2026-06-16 16:49
dabasmiilis: Par šito jau gadiem brīdinu, bet cilvēki pārāk lieli muļķi, klausīties neprot, pat ar akmeņiem būtu gatavi nomētāt ziņnesi, nevis paši sāktu domāt.
Viss iet uz totālu kontroli, tiek gatavots daudz kas trakāks par psrs un nacistu vāciju, cilvēki to visu pat iedomāties nespēj, viņu smadzenes to nespēj sagremot un pieņemt.
Viss tas lieliem soļiem notiek tagad mūsu acu priekšā. Digitālā konclāgera ieviešana.

Cilvēkus interesē tikai par ko balsot vēlēšanās, atlaides pārcenotām precēm, alkohola cenas, sava konta apjoms, ceļojumi , savs komforta burbulis un rozā brilles... utt, bet realitāte viņus neinteresē!

Tā biometrija būs visur, un viss tikai pateicoties cilvēku pasivitātei, ka viņi pieņem visu, ko šiem pasviež...
✅Ja cilvēce būtu gudra, viņa boikotētu visas pārcenotās preces, visas biometrijas utt, tāds fb aizietu pa skuju taku, bet tā vietā korporācijas pārņem pilnīgu kontroli pār tavu dzīvi, jo vergs pakļaujas.
-Piemēram, cik daudzi būtu gatavi atteikties no ērtībām un arī no interneta!? Mazākums sabiedrības.

Vēl variet nedaudz paelpot, bet ne pārāk ilgi, kā ieviesīs digitālos maciņus un digitālo naudu, un tieši tie arī ir tā saucamā zvēra zīme, bez kuras neko nevarēs ne pirkt, ne pārdot. Par bankas kontiem varat aizmirst, ieskaitīs paklausīgajiem mēnesim tēriņiem sīknaudu un vergs būs laimīgs, un tad vēl būs norādīts ko un cik drīksti pirkt, pa pasauli mētātie arī nevarēs. Privātuma un privātīpašuma nebūs.


🔴Smieklīgākais, ka pats fb raksta savos noteikumos, ka viņiem interesē cilvēku privātums, bet tai pat laikā ne smakas no privātuma! Tā tas viss sākas, tad bankām jāzina savs klients, utt.... Un beigās būs nodokļi par ieelpoto un izelpoto...

🟢Kaut kādus divus gadus atpakaļ man gmailā uzlēca lodziņš, lai ievadu savu mājas adresi, tas manai drošībai. 🤣 Un ir idioti, kas arī ievada visur visu, ko no viņiem prasa, pēc tam brīnās, ka visi par viņiem visu zina, ka krāpnieki zina pie kā un kad vērsties!
Datu tirgus darbojas.

🟣Un kad cilvēkiem stāsti par privātumu un brīvību, par izsekošanām, ... viņi smejas ,ka viņi esot mazi un nesvarīgi, nevienam viņi neinteresējot, ...tikai viens jautājums, ja jau neinteresē, tad kādēļ ievāc tavus datus, kaut vai reklāmu pielāgošanai!? Tad tomēr varbūt interesē gan! Tas pats veikalu atlaižu kartes - tieši tā pakāpeniski pieradina pie jaunās kārtības...
Tad vēl tādi, kas saka, ka "man jau nav ko slēpt!"
Man jau arī nav ko, bet privātums un brīvība man stāv pāri visam, ar personīgām lietām netaisos dalīties ne ar vienu.
#3
2026-06-16 17:21
Rosalija: Kaut kad jau viss atklāsies kādās grupās esat..
#4
2026-06-16 23:15
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā saīsināt dziesmu,lai tā nezaudē savu mp3 formātu...? (4)
Ja dziesmu saīsinu Windows Movie Maker,tad tā zaudē savu mp3 formātu.. saglabājot izgriezto dziesmas gabaliņu tā pārtop ...
Vai kopējot DVD paliek "pēdas"? (12)
Vai kopējot DVD "tiek atstātas pēdas", ka tas DVD (oriģināls) ir ticis kopēts? Arī, vai ir iespējams noteikt kopijai ...
Kontaktvada "dakšas" nomaiņa printerim. (10)
Lūdzu padomu gudrajiem datoru lietās! Nomainīju mājās stac. datoru, bet vecajam vēl labajam printerim hp laserjet 1101 ...
Kā izgriezt fragmentus no filmas? (9)
Kāds nezin progu ar kuras palīdzību var izgriest no filmas iepatikusos gabalus?
iesakiet DELL portatīvo (5)
Iesakiet, kuru DELL portatīvo modeli man pirkt, jo es neko nesaprotu no datoriem. Man vajag tādu, kur taustiņi nav kopā ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅