![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: Viss ko esmu pircis dziivoklii.taa nauda reaalaa taču aizgaajusi yz kiinu.vai poliju vai veel kur tur..samaksaajot razotaajam.
No kurienes radaas taa nauda kuru samaksaaju razotaajam par preci? Tai naudai nav seguma.virtuaala.uzziimeeta #1 2026-06-10 08:01 tracer: Un laikam esam tajaa pagrieziena punktaa kad beigusies tinte printerii..eiropas meerogaa beigusies..nedod mums to naudu vairs tik daudz.lai neko nerazojot.tikai tirgojot sveshu mantu.varetu labi dziivot.
Slimnicas sleedz.autobusu satiksmi samazina.nodoklus celj. Pata situaacija. kaa šaha speelee. Tajaa pat laikaa likvideejot reaali nepieciešamus pakalpojumus mees buuveejam velocelinjus.piemeeram.nu vai nav absurds? #2 2026-06-10 08:08 DanaL: Pat tas, kas tev apenēs, ražots Ķīnā? Ō, tad jau tu mums ķīnietis?
P.S. Mēs jau arī šo to aizsūtam ķīniešiem un citai pasaulei. #3 2026-06-10 08:24 Drole: Nauda naak no tumbochkas - reku svaigi 110 miljoni atradaas
https://www.eurointegration.com.ua/eng/news/2026/06/9/7239348/ #4 2026-06-10 08:50 tracer: Un ko dara eiropa?
Taa vietaa lai saaktu ko razot.cenu zinjaa konkureetspeejiigu.pacelj ievedmuutu no kiinas. Arii latvijaa..vairs nevarees taa pa leeto no kiinas suutit. No juulija ievedmuuta tiek ieviesta.. Respektiivi valsts pasaka tev..ja gribi no temu vai shein pasuutiit apenes pa 50 centi gaalaa..tev ievedmuita pluss triis eiro no juulija. Ko tas noziimee mums apenju pirceejiem? A neko..tikai to ka tasur slēptais nodoklis.jas tiek ieviests..a oanoraaaa joorohaam staasta ja nodoklys necelj.ka inflaacija esot tik 3% Piemineetaa apenju piemeeraa inflaacija no piecdesmit centiem uz 3.50 uzleca. Tas ir inflaacija 700%.. Ar to arii apsveicu visus.. #5 2026-06-10 09:08 tracer: Bet ta valstii viss kaartiibaa😄
Tas nekas ja klusinjaam muus atkal apzog.. Latvija pastaavees tikai tik ilgi.kameer varees apzagt tautu.. #6 2026-06-10 09:12 tracer: Danas kundze...driikst jautaat.ko mees suutam uz kiinu?😄
Un ja izsleedzam kokmateruaalus no bilances? Ko tad veel suutam?😄 Man jau liekas barankss caurumu ekspirteejam tik #7 2026-06-10 09:14
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pie visa vainīgS antivakseris. (69)
Vai tiešām?? Pavļuts: nevakcinēto starpā inficēšanās rādītāji samazinājās ātrāk, kamēr vakcinēto - lēnāk To saka jūsu ...
Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees? (59)
Nesen FB, ir taada lapa My Modern met, redzeeju pasaules karti, kur katrai valstij pierakstiits kaut kas valsti ...
Vai jūs ticat "Lidojošajam makaronu monstram"? (26)
Šodien ziņu portālos un TV ziņās ziņo, ka Latvijā atteikušies reģistrēt draudzi, kas tic "Lidojošajam makaronu ...
Sabiedrības ekoloģija (15)
Lai būtu eko produkts, pirmais, jābūt tīrai augsnei. Sabiedŗība, kā augsne, kurā izaug mūsu bērni. Varbūt pienācis ...
Vai ir vērts maksāt šajā valstelē nodokļus ?!! (57)
Paskatījos ziņas, kā latviešu kuces tērē nodokļu maksātāju naudu ceļojot uz citiem kontinentiem, un dažas jaunās te ... | ||||||||