![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
VECA_PIEPE dienasgrāmata
988: Parakstit nav gruti. Savaksim to skaitu bez problemam. Un talak? Veidosim paralelu varas strukturu, ka savulaik 🇱🇻 Tautas parlamentu? Brunosimies? Taisns cels uz Pilsonu karu..
#3 2026-06-10 00:36 Egi: #3
Šodien kāreiz šai sakarā parunājōs ar saviem poļu kolēģiem. Tā ar secinājām,ka vēsturei ( globāli ) patīk atkārtoties. Ka visas "aktivitātes" liecina par "atkārtošanos pēc 100 gadiem".... to biš sava veida "NACionālisma/-sma paveida Atdzimšanu". "Labējo" jauna varianta Uzplaukumu... #4 2026-06-10 02:03 988: #3 p.s. Karu, kura "nemierniekiem" nav izredzu uzvaret. Nekadu. Tpc tas "karsta" veida nekad nenotiks. Vinu plani, prasibas - tira utopija. 2 little, 2 late, Piep. Tema bija aktuala, kko vareja - vajadzeja! - darit pirms 30-40-50 gadiem. Son vienigi gaisa tricinasana
#5 2026-06-10 07:19 Luusila: Man šķiet, ne Anglijā, ne Francijā vairs neko nevar glābt. Tur šī sērga ir laidusi dziļas un daudzskaitlīgas saknes, un nupat ir jau tik tālu, ka viņi spiež ārā baltos. Družka bija nesen Londonā; aizbrauca turp paciemoties pēc 20 gadiem kopš iepriekšējās vizītes. Viņa saka,- tās ir šausmas, kas notikušas nieka 20 gadu laikā!
Mēs te Latvijā vēl varam viņus masveidā neielaist. Ja angļiem un frančiem vēl bija vismaz it kā kaut kāds morāls pienākums pret savu bijušo koloniju iedzīvotājiem, tad Latvijai tāda nav. Mēs, tāpat kā poļi, vēl varam savu zemi pasargāt. Ko darīs angļi, franči, vācieši, zviedri- dievs vien zin. Tā ir kā smaga slimība, kā mēris. Vai viņi spēs atveseļoties- es diemžēl šaubos. #6 2026-06-10 10:52 Egi: #6
Poļi ,teiksim, gaida ( un ir pārliecināti ) to brīdi,ka pirmā no vecEiropas valstīm ,kura izstāsies no ES ,būs Vācija. Un tad ES izjuks uz suverēnām valstīm,kuras katra varēs diktēt un kontrolēt visu savā teritorijā. Domāju,ka Pu ,Donijs, un Si arī uz to CER un GAIDA. #7 2026-06-10 13:42
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kādēļ cilvēki nevar vienoties: uztaisām robotus, taksējam ... (15)
Cilvēki var vienoties, lai apslaktētu otrus, var vienoties pret klimata pārmaiņām, var vienoties lai par 8B uzceltu ...
LV sapņu zeme var! (55)
ASV prezidents Tramps, tāpat kā Baidens, algā saņems 400 000 USD gadā, ar piemaksām- 569 000 USD. Bet, protams, viņi ...
Par emigrantiem (18)
tā kā aizbraucēju -emigrantu straumi nav spēkos apturēt,valstij vajadzētu izveidot finansiālu programmu ...
Vai Latvijā vajadzētu aizliegt prostitūciju? (38)
Pēc analoģijas ar zemāk esošo Trafta tēmu. 100 gudrās galvas Saeimā Skandināvijas plīvojošā feminisma karoga ietekmē ... | ||||||||