![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
kvarts dienasgrāmata
VECA_PIEPE: Ja Piepis ar Tevi aizietu uz randiņu, bet Tu kafejnīcā viņai neuzsauktu pat burbuļūdeni,...tad Piepis redzot to, ar kādu apetīti Tu notiesā salātus, aiz bada ar siekalām aizrijusies, arī pikti nosauktu Tevi par bomzi!
(personīgā atklāsme) :DDD #1 2026-06-06 23:21 siikaa16: Trūkst mazu nianšu - ar ko atbrauca sieviete, ar ko aizbrauca, ko ēda, ko dzēra, maksāja pati vai kāds viņai izmaksāja?
Es tevi nosauktu par ekstrēmistu. Brauc ar mašīnu, kuru pat labs riteņbraucējs var saplacināt, ēd nezināmas izcelsmes salātus. #2 2026-06-06 23:58 Egi: Varbūt problēma nebij salātos,bet gan kafejnīcā?
Ir jau tādas,kuras Kafejnīcas neapmeklē... :)) #3 2026-06-07 00:00 Arvardu: Īstā daba uzreiz parādījās, nevis pēc pieciem randiņiem. Var jau gadīties ka jokojās un tā neveikli sanāca.
#4 2026-06-07 00:36 straume22: #3 Problēma, tomēr, droši vien bij salātu trauka izmēros.
Un tad -nevajadzēja salātus ēst ar rokām.:) #5 2026-06-07 06:17 Reds: Varbūt viņa tevi jauc ar kādu citu :D, brīžiem, kad paklausās ar ko viņas tiekās...
#6 2026-06-07 08:37 Sanija_: Kā Tu juties?
1,Tev bija vienalga 2, Tevi tas uzjautrināja 3, Tu juties sarūgtināts un vīlies sievietē 4, Tas aizskāra Tavu pašapziņu. #7 2026-06-07 10:12
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||