FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 05-06-2026 09:16 7  34

Tautas reakcija

Shorit.garaamejot uzrahstishu te.divos vaardos.

La.lv raksts kur tiek runaats ka krievi teree miljardus propogandai.nu taads regulaars bla bla bla.vai nu par 72 stundu somaam vai lidzigi.

Iekrita aciis komenti..paari par 60 pie raksta uz doto briidi.nu protams dazi boti noniecinot ukrainu.

Bet burtiski 100% komentu visi negaatiivi pret valdosho varu.un neticiibu valsts medijiem

No komentiem spriezhot tauta speeciigi neieredz valdiibu.

Var just lielu riebumu.

Oho keras pie salminja Par mantas arestiem
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
smooth: tracedoni, Tev taču patīk ielietot LLM, ne tā?
Nu tad re, neliels *Clip* no tā, ko šis raksta -

"Kas ir ticamāks rādītājs?
Sabiedrības noskaņojumu daudz precīzāk raksturo:
reprezentatīvas aptaujas; paneļpētījumi; vēlēšanu rezultāti; sistemātiski socioloģiskie pētījumi ar nejauši atlasītiem respondentiem.

Piemēram, var gadīties, ka zem raksta 80–90% komentāru ir negatīvi, bet reprezentatīvā aptaujā 60–70% iedzīvotāju attiecīgo iniciatīvu atbalsta. Šāda neatbilstība socioloģijā ir labi zināma parādība. "

Negribējās te visu paladziņu kopēt..
Ja apšaubi, pajautā pats LLM par to, kāda ir standarta statistika par sabiedrības noskaņojuma pētījumiem - kāda iedzīvotāju daļa % komentē pie rakstiem publiskos sabiedrības medijos, kāda daļa % komentāru ir negatīvi noskaņota? Vai negatīvie komentāri ticami reprezentē visas sabiedrības noskaņojumu?
#1
2026-06-05 12:15
tracer: Zini kaapeec statistika neobjektiiva?.nu kad reaali iebaazh mikrofonu giimi zurnaljuga un jautaa ko vinsh domaa oar valdiibu.reti kursh respondents oateiks tueshi ko domaa..jo ja izteiksies negatiivi..nolamaas tos zagljus..ir risks ja kaiminsh redzees to raidijumu un vina interviju..un nodomass ka luuzeris.ja viss ir slikti .taapeec kaikjaiminsh nepadomaatu ka ir luuzersteiks ko neitraalu.
J9 latvietim vissvariigaakais dziivee ir tas ko par vinu padomaas kaiminsh😄😄😄
Taapeec reeaalaa kiaatuienee ieguytaa statustika ir nulles veertiiba.
Tieshi anoniimaa ir objektiiva jaa komenti anoniimi
#2
2026-06-05 14:51
Sanija_: Man šķiet, ka pēc komentāriem, vai to skaita, vispār neko nevar secināt. Nav noslēpums, ka dažādu grupu interesēs tiek menedžēti sociālie tīkli, lai ietekmētu sabiedrības viedokli, kas aiz tā visa atrodas aizmugurē, var tikai minēt.
#3
2026-06-05 14:54
Sanija_: Atcerēsimies, kā notika Stambulas Konvencijas atbalsta pasākuma reklamēšana. Tika iesaistītas skolas, Valmieras ģimnāzija pat savā mājas lapā popularizēja pasākumu, universitātē iekšējā čatā notika plakātu zīmēšanas organizēšana un ne jau jaunieši bija organizatori. Cēsīs konvencijas atbalsta pasākuma laikā vietējais mērs ar varītēm metās tribīnē, jo vienotībai tak bija dotas norādes.
#4
2026-06-05 15:01
Egi: Aptauju jēga būtu,ja Aptauju rezultāti NETIKTU publicēti PIRMS notikuma/gaidāmajām aktivitātēm utt.
Publicējot provizoriskos rezultātus notiek MANIPULĒŠANA ar info patērētājiem.
Tas būtu arī viss,kas mums būtu jāņem vērā.....
#5
2026-06-05 16:57
dabasmiilis: Parastie cilvēki reti komentāros ievelkas, pārāk slinki.
Tādēļ komentāros var sastapt domājošos, kā arī sistēmas troļļus, botus.

Parastā tauta saskrien komentāros tikai tad, ja viņu komforta burbulītis sāk brukt, piemēram, izsludina jaunu nodokli - tad tikai viņi sāk aktivizēties, lai pačīkstētu par netaisnību.... Nu kā tad tā...
#6
2026-06-05 20:10
dabasmiilis: Tagad sākusies jaunā propaganda - migrantu slavēšana, ka bez viņiem nebūs pensijas un nebūs kas strādā!

Ja pareizi atceros, tad no jūlija bija tas likums, ka jāsāk pieņemt migranti vai arī jāatpērkas! Neatceros, ka mūsu ielikteņi būtu iebilduši, igauņi laikam tikai iebilda no mūsu gala... tā teikt sarunāja!

Tādēļ arī laiž propagandu, lai iezemieši pieņem okupantu vilni.... kā nekā - rietumu vērtības....

Re kur jau bija raksts par kontrolieriem, kur kaut kādi migranti pasūtījuši dēt šos!
#7
2026-06-05 20:17
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Par emigrantiem (18)
tā kā aizbraucēju -emigrantu straumi nav spēkos apturēt,valstij vajadzētu izveidot finansiālu programmu ...
Par "Maxima" trageedijas vainīgajiem. (63)
Kā jus domājiet - kādu reāli iesēdinās par tik lloti, loti daudz cilvēku netiissu nogalinaassanu ? Un ja iesēdinās, tad ...
Denacionalizācija un kompensācijas īrniekiem (7)
tā arī palicis atvērts jautājums, izpildot daļu likuma, tobiš atgriežot īpašumus otro likuma daļu kompensēt vai ierādīt ...
Kāda domāšana ir šeit esošajiem vīriešiem ??? (26)
Kāda domāšana un uzskati par sabiedrību, dzīvi u.c ir šeit esošajiem vīriešiem ??? Vai šeit ir daudz antivakseri un ...
Neparasto vārdu diena (4)
Kā jums šķiet, kurā gada dienā ir visvairāk neparasto personvārdu latviešu kalendārā? Vai tas ir veids, kā izkrāsot ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅